Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
22 грудня у аудиторії 110 головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбулось чергове заняття "Школи юного хіміка".
На жаль, присутніми на ньому були лише двоє відвідувачів, що, можливо, пов'язано із початком канікул та традиційного "сезону ГРВІ". Тим не менше, заняття, як і було обіцяно, було яскравим та насиченим хімічними експериментами. Цього разу постаралась доцент кафедри хімії та методики її навчання Столяренко В. Г., яка проводила заняття присвячене комплексним (координаційним) сполукам.
Власне ці рідкісні гості шкільної програми мають ту особливість, що більшість із них мають яскраве забарвлення. Тому кандидатів серед цих речовин взяти участь у практичному занятті, зокрема у створенні "хімічної веселки", і порадувати око нечисленних відвідувачів було достатньо.
Вікторія Григорівна майже півтори години навчала основам хімії координаційних сполук відвідувачів не лише теоретично, але і практично. Сподіваємось, що і теоретичні знання і практичні навички, отримані хлопцями у суботу, стануть їм у нагоді і допоможуть опанувати таку непросту, але й таку яскраву науку - хімію!
Наступне заняття планується попередньо на 19 січня, а присвячене воно буде кислотам-окисникам – речовинам, які у хімічних реакціях взаємодіють не так, як усі інші кислоти (що, до речі, полюбляють використовувати автори різних тестових завдань з хімії). Ми чекаємо на вас!До нових зустрічей!
IF04IF05