Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
19 січня у аудиторії 110 головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбулось перше у 2019 році заняття "Школи юного хіміка".
З'ясувати різницю у властивостях звичайних кислот та кислот-окисників (сульфатної та нітратної) відвідувачам допомагав старший викладач кафедри хімії та методики її навчання Нечипуренко П. П.
На занятті розглядалась одна із найбільш неулюблених серед школярів хімічних тем, але дуже важлива як з точки зору розуміння хімічних процесів, так і з точки зору підготовки до майбутніх іспитів, олімпіад, ЗНО. Її спробували опанувати через виконання численних дослідів з різними металами: магнієм, цинком, міддю та навіть ртуттю, а також низкою інших речовин (солей, що мають відновні властивості, неметалів тощо).
Відвідувачі не лише спостерігали за перебігом цих хімічних реакцій, але і мали змогу взяти участь у їх проведенні. І хоча більшість відвідувачів навчається лише у 7-му класі і вивченя цієї теми у них далеко попереду, ми сподіваємось, що у їх пам'яті надовго залишиться побачене та почуте цього дня на занятті "Школи юного хіміка".
IF04IF05
   
IF04IF05
6678
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша