Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
26 січня у аудиторії 110 головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбулось чергове заняття "Школи юного хіміка".
Цього разу відвідувачі отримали нагоду ознайомитись із властивостями такого важливого і розповсюдженого металу як алюміній. Ведучою цього разу була доцент кафедри хімії та методики її навчання, кандидат хімічних наук Селіванова Т. В.
Метою заняття було детально розглянути фізичні та хімічні властивості металевого алюмінію, з'ясувати хімічні властивості сполук Алюмінію та їх взаємозв'язок із положенням цього елементу у періодичній системі хімічних елементів. Попутно розглядалось поняття амфотерності, яскравим прикладом якої слугують і сам алюміній, і його сполуки.
Відвідувачі досхочу "наекспериментувалися", проводячи велику кількість хімічних дослідів, що підтверджували озвучений теоретичний матеріал.  І хоча не всі хімічні реакції були дуже ефектними та яскравими, проте всі були дуже показовими і надали можливість опанувати значну кількість теоретичного матеріалу, а також суттєво покращити навички практичної роботи із хімічним посудом та реактивами.
Сподіваємось на наступні зустрічі із талановитими і жадібними до знань юними хіміками!
IF04IF05
   
IF04IF05
6768
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша