Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
7 березня 2019 року у аудиторії №103 (лабораторія органічної хімії) органічно поєднались хімія та поезія. Цього разу стіни лабораторії, хімічний посуд та приладдя стали антуражем для звучання співочої української мови – відбувалось декламування віршів видатного українського поета - Тараса Григоровича Шевченка.
Справа у тому, що цього дня у цій аудиторії відбувався урочистий захід присвячений 205-річниці з дня народження видатного поета, письменника та художника Тараса Григоровича Шевченка. Напередодні знаменної дати віддали шану творчості Кобзаря студенти спеціальності Середня освіта (Хімія) груп ХІ-ск-18 та ХІ-17.
Захід під назвою "Шевченківська мова солов'їна" об'єднав учасників на чолі із завідувачем кафедрою хімії та методики її навчання КДПУ Старовою Т. В. великою силою – силою слова!

білки1білки2

білкибілки4