Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
16 березня відбулось чергове заняття "Школи юного хіміка". Воно було присвячене дослідженню властивостей Сульфуру та його сполук.
Відвідувачі мали нагоду побачити низку хімічних експериментів, що ілюстрували найбільш важливі та цікаві властивості простих речовин Сульфуру та його сполук. Ведучими заняття цього разу був тандем доцента кафедри хімії та методики її навчання Томіліної Людмили Іванівни та студентки-хіміка 4-го курсу Колісніченко Юлії. Цей тандем злагоджено та впевнено демонстрував низку хімічних експериментів, що ілюстрували властивості сполук Сульфуру, а також спілкувався з учасниками заняття, відповідаючи на різноманітні їх запитання. Заняття тривало майже дві години, але й цього учасникам було замало - вони бажали продовження!
Велика подяка вчительці хімії Лузан Світлані, яка вкотре сприяє відвідуванню занять "Школи юного хіміка" своїми учнями і сама долучається до цих занять, а також Колісніченко Юлії, яка дуже вдало асистувала досвідченому викладачеві Томіліній Л. І., одночасно переймаючи її величезний досвід. Наступне заняття вже незабаром. Слідкуйте за анонсами і до наступних зустрічей!

Школа юного хіміка Сульфур_1Школа юного хіміка Сульфур_2Школа юного хіміка Сульфур_3

Школа юного хіміка Сульфур_4Школа юного хіміка Сульфур_5Школа юного хіміка Сульфур_6

Школа юного хіміка Сульфур_7Школа юного хіміка Сульфур_8Школа юного хіміка Сульфур_9

Липень 2024