Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Протягом трьох днів, з 19 по 21 березня у ДП "Центральний" відбувався профорієнтаційний захід для 9-класників Покровського району – квест  MetinvestTravel. Під час цього заходу дітлахи мали змогу приміряти на себе різні професії, пов'язані із гірничорудною промисловістю. Всього за ці три дні з різноманітними професіями встигли ознайомитись майже 800 школярів.
Представники кафедри хімії презентували на цьому святі професій професію хіміка. Адже певна кількість випускників спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія) працює саме у хімічних лабораторіях, виконуючи різноманітні хімічні аналізи, контролюючи якість продукції тощо. Головною на локації хіміків була доцент кафедри хімії та методики її навчання Селіванова Т. В., а допомагали їй студенти-хіміки першого та п'ятого курсів: Грабовська Єлизавета, Єгорова Анна та Наумова Катерина. Хімічна локація була однією з найвидовищніших та викликала бурю емоцій та зацікавленості у відвідувачів!
Браво організаторам заходу та нашим учасникам, що, як і завжди, були на висоті!
Школа юного хіміка Сульфур_1Школа юного хіміка Сульфур_2Школа юного хіміка Сульфур_3