Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
30 березня 2019 року завідувач кафедрою хімії та методики її навчання КДПУ Старова Тетяна Валеріївна провела останнє цьог нвчального року заняття "Школи юного хіміка".
І хоча відвідувачів цього разу було зовсім мало, Старова Т. В. доклала максимум зусиль, щоб заняття відбулось жваво і цікаво.
Власне, після цього "Школа юного хіміка" прощається з вами на пів-року. Ми вдячні усім нашим відвідувачам, хто був небайдужий до хімії, хто приходив із цікавістю у очах, а покидав стіни нашої лабораторії із піднесенням та натхненням у серці. Сподіваємось на вашу підтримку та небайдужість і у наступному навчальному році - двері "Школи юного хіміка" завжди відкриті для тих, кого цікавить хімія, хто прагне знати та вміти ще більше!
До зустрічі у жовтні!