Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Цьогорічний новобранець кафедри хімії та методики її навчання Яковчук Ольга Леонідівна долучилась до популяризації науки хімії серед школярів міста Кривого Рогу.
Для цього вона вирушила до Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді, де і провела з притаманним їй професіоналізмом заняття з біохімії. У занятті брали участь учні 11 класу, які не лише мали змогу прослухати цікаву та важливу інформацію, але і взяти участь у інтерактивному спілкуванні, іграх, та головне – взяти участь у проведенні хімічних експериментів!
Сподіваємось ліцеїсти не лише отримали необхідні для себе знання, але і по-справжньому зацікавились наукою хімією!

Заняття Яковчук О. Л. у КОЛІЗаняття Яковчук О. Л. у КОЛІЗаняття Яковчук О. Л. у КОЛІ