Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Шановні школярі, їх батьки, вчителі та усі, хто цікавиться хімією!
Кафедра хімії та методики її навчання КДПУ продовжує традицію проведення занять "Школи юного хіміка" для усіх, хто цікавиться хімією!
Останнє цього календарного року заняття розпочнеться у неділю 22 грудня 2019 року об 11 годині 30 хвилин, у аудиторії 110 головного корпусу КДПУ (пр. Гагаріна, 54). Темою заняття буде «Хімічні семафори» (властивості кислотно-основних індикаторів), а його ведучою – доцент кафедри хімії та методики її навчання КДПУ Томіліна Людмила Іванівна.
Планується виконати експерименти з використанням кислотно-основних індикаторів, досліження їх властивостей, експериментальним шляхом з'ясувати механізм дії індикаторів та можливості їх практичного застосування у побуті та повсякденному житті.  Запрошуємо вас поринути у цікавий та різнобарвний світ індикаторів -- речовин, що не лише яскраво виглядають, але і мають величезне практичне значення. Чекаємо на вас у неділю! Якщо виникнуть питання з приводу відвідування занять - зателефонуйте представникам кафедри (контактні дані можна знайти у вкладці "Контакти")
Більш детальна інформація про школу та орієнтовний графік проведення наступних занять "Школи юного хіміка" можна переглянути у цьому матеріалі.
До зустрічі!
9650
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша