Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Шановні школярі, їх батьки, вчителі та усі, хто цікавиться хімією!
Кафедра хімії та методики її навчання КДПУ продовжує традицію проведення занять "Школи юного хіміка" для усіх, хто цікавиться хімією!
Перше у 2020 році заняття розпочнеться у неділю 19 січня 2020 року об 11 годині рівно, у аудиторії 110 головного корпусу КДПУ (пр. Гагаріна, 54). Темою заняття буде «Метали з радикальними властивостями» (властивості лужних металів), а проведе його старший викладач кафедри хімії та методики її навчання КДПУ Нечипуренко Павло Павлович.
Заняття буде присвячене дослідженню фізичних та хімічних властивостей лужних металів, а також деяких їхніх найважливіших сполук. Звісно, дослідження цих властивостей обов'язково буде супроводжуватись експериментами. Буде цікаво! Чекаємо на вас у неділю! Якщо виникнуть питання з приводу відвідування занять - зателефонуйте представникам кафедри (контактні дані можна знайти у вкладці "Контакти")
Більш детальна інформація про школу та орієнтовний графік проведення наступних занять "Школи юного хіміка" можна переглянути у цьому матеріалі.
До зустрічі!
9845
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша