Кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування
Факультет мистецтв

10.06.2021 р. відбулося обговорення ОНП "Педагогіка музичного мистецтва" проєктної групи з професором Зеленогурського педагогічного університету Тарасевич Богумілою.

Щиро вітаємо колегу та викладача –  Ракітянську Людмилу Миколаївну з офіційним отриманням диплому доктора педагогічних наук.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

Ваші здобутки складають потужне інтелектуальне надбання педагогічної науки! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності будуть міцне здоров’я, натхнення, підтримка родин та колег!

Викладачі та аспіранти кафедри.

Профорієнтаційна робота

Відбулася зустріч потенційних наукових керівників доктора педагогічних наук, професора Н. А. Овчаренко, доктора педагогічних наук, доцента Л. М. Ракітянської з абітурієнтами аспірантури зі спеціальності - 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) (2021 р. в.): Крутянковою Наталією (заступником директора з навчально-виховної роботи, викладачем гітари КЗСМО «Школа мистецтв №2» КМР) та Іванюком Владиславом (викладачем гітари КЗСМО «Музична школа №3» КМР).

IMG 58b16879925b36a0cf563485ab55dcd0 V

27 травня 19.00 відбулася лекція Бендікової Світлани Іванівни, викладача Ієрусалимської академії музики і танцю (Ізраїль).

06.05.2021 року, о 13.00 відбулась лекція з доктором педагогічних наук, професором кафедри дошкільної освіти Сумського державного педагогічного університету - Лобовою Ольгою Володимирівною. Яка ознайомила аспірантів з тенденціями сучасної середньої освіти та музично-педагогічної освіти країни, та презентувала підручники з інтегрованого курсу "Мистецтво" (1-4 класи).

По закінченню лекції відбулось обговорення проєкту ОНП 2021 р. "Педагогічка музичного мистецтва".

23.04.2021 р. в рамках академічної мобільності відбулася зустріч аспірантів та викладачів кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування КДПУ з представником академічної спільноти доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри музичного мистецтва та методики музичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка  Черкасовим Володимиром Федоровичем

21 квітня відбулася зустріч з доктором, професором Зеленогурського педагогічного університету (Польща) Тарасевич Богумілою, яка розповіла про особливості польської музичної освіти, специфіку вокальної підготовки майбутніх педагогів в Зеленогурському педагогічному університеті. На лекції були запрошені викладачі, аспіранти та студенти музично-хореографічного відділення.

14 квітня о 12:00 за київським часом на базі факультету музичної та хореографічної освіти ПНПУ імені К.Д. Ушинського відбувся онлайн-Майстер-клас члена журі Міжнародного конкурсу мистецтв "INTERSTELLAR", провідного концертмейстера і оперного коуча Празького національного театру Олени Носковой. На майсер-клас були запрошені викладачі, аспіранти та студенти Криворізького державного педагогічного університету, кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування.

Колектив та аспіранти кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування вітає Москву Олену Миколаївну з отриманням диплому доктора філософії (Музичне мистецтво)

Шановна Олена Миколаївна, прийміть найщиріші вітання з нагоди  такої події. Бажаємо Вам наснаги для підкорення нових вершини та втілення у життя наукових ідей. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх!

Викладачі та аспіранти кафедри.

Диплом Москва

В Університеті Ушинського 29.01.2021 р. на факультеті музичної та хореографічної освіти було проведено прилюдний захист дисертації Москви Олени Миколаївни «Формування технологічної культури майбутніх учителів музичного мистецтва в процесі вокальної підготовки»представленої на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).