Кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування
Факультет мистецтв

23.04.2021 р. в рамках академічної мобільності відбулася зустріч аспірантів та викладачів кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування КДПУ з представником академічної спільноти доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри музичного мистецтва та методики музичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка  Черкасовим Володимиром Федоровичем

Професор ознайомив здобувачів третього рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), викладачів, які забезпечують реалізацію освітньо-наукової програми "Педагогіка музичного мистецтва" в аспірантурі КДПУ, зі змістом авторського навчально-методичного посібника "Основи наукових досліджень у музично-освітній галузі".  Важливим питанням зустрічі було обговорення перспектив удосконалення ОНП (педагогіка музичного мистецтва) для модернізації освітнього процесу підготовки докторів філософії (Музичне мистецтво). Черкасов В. Ф. висловив побажання щодо врахування в програмних результатах ОНП:  використання в діяльності історичного досвіду розвитку наукового знання в сфері зарубіжної педагогіки музичного мистецтва ХХ-ХХІ ст.