Кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування
Факультет мистецтв

ЛАУРЕАТИ

I Всеукраїнського фестивалю-конкурсу музикантів-виконавців

«Музичний дивоцвіт»

18-21 квітня 2019 р., м. Кривий Ріг

 

Номінація «ВОКАЛЬНО-ХОРОВІ КОЛЕКТИВИ»

ІІ КАТЕГОРІЯ

Лауреати І ступеня

Хор старших класів

Керівник – Курасова Євгенія Анатоліївна

Концертмейстер – Поляніна Світлана Іванівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №1» КМР 

Хор старших класів

Керівник – Гопкало Тетяна Павлівна

Концертмейстер – Скрипник Світлана Вікторівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №13» КМР

Ансамбль української пісні «Ожина»

Керівник – Коровко Тетяна Силівна

Концертмейстер – Коровко Володимир Борисович

КПМНЗ «Криворізька міська школа мистецтв №1» КМР

Вокальний ансамбль «Співоча душа»

Керівник – Марущак Пилип Миколайович

Нікопольська міська школа мистецтв №1 

Лауреати ІІ ступеня

Хор старших класів «Елегія»

Керівник – Сіманенкова Світлана Богданівна

Концертмейстер – Котельникова Наталія Григорівна

КПМНЗ «Криворізька міська школа мистецтв №1» КМР

Хор старших класів «Промінці»

Керівник – Отрішко Сніжана Михайлівна

Концертмейстер – Гладуш Гюльнара Адибоюківна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 11» КМР

Вокальний ансамбль «Акварель»

Керівник – Коваленко Ольга Анатоліївна

Концертмейстер – Гаєвська Вікторія Володимирівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №3» КМР

Вокальний ансамбль старших класів «Зіроньки»

Керівник – Кривуля Ірина Василівна

Концертмейстер – Матвєєва Любов Василівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №10» КМР

Вокальний ансамбль «Мрія»

Керівник – Гаврилова Тетяна Григорівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 7» КМР

Лауреати ІІІ ступеня

Вокальний ансамбль

Керівник – Тищук Тетяна Григорівна

Концертмейстер – Андронова Валентина Павлівна

ДМШ «Перлина» с. Олександрійське

 

Естрадний ансамбль «Зоряний шлях»

Керівник – Мельник Наталя Євгеніївна

КЗПО «Широківська мистецька школа»

ІІІ КАТЕГОРІЯ

Лауреати ІІ ступеня

Естрадний ансамбль «Артист»

Керівник – Журавель Наталія Вікторівна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» ДОР

  

Номінація «СОЛЬНЕ ВИКОНАВСТВО» (Естрадний спів)

І КАТЕГОРІЯ (14-16 років)

Лауреати І ступеня

ІСМАЇЛОВ ХАСАН

керівник Афанасьєва Тамара Леонідівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №4» КМР

УДОВИЧЕНКО ДАРІЯ

керівник Петрова Тетяна Владиславівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №2» КМР

ЧІПКОВА ВАЛЕРІЯ

керівник Петрова Тетяна Владиславівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №2» КМР

СУРОВА АНАСТАСІЯ

керівник Курило Валерія Владиславівна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» 

Форгова Владислава

керівник Дегтярьова Ольга Володимирівна

КЗПО «Широківська мистецька школа»

НЕСТЕРОВА КАТЕРИНА

керівник Журавель Наталія Вікторівна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж»

Лауреати ІІ ступеня

ГУСТІ АНАСТАСІЯ

керівник Борець Олена Володимирівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №14» КМР

ВОЗНЕНКО АННА

керівник Шеіна Катерина Геннадіївна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №2» КМР

ЄВТУШЕНКО ВІКТОРІЯ

керівник Гладишева Лідія Василівна

ПК «Карачуни»

БЕЗЗУБЧЕНКО ДАР’Я

керівник Дацко Тетяна Леонідівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №13» КМР

 

ЩЕТІНІН ІВАН

керівник Петрова Тетяна Владиславівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №2» КМР

КСЕНЗОВА КАТЕРИНА

керівник Крилова Валентина Михайлівна

Криворізька загальноосвітня школа №87 

БЄЛЄНОК КАТЕРИНА

керівник Курило Валерія Владиславівна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж»

Лауреати ІІІ ступеня

ЯКИМЧУК ОЛЕНА

керівник Фоменко Катерина Костянтинівна

Криворізька загальноосвітня школа №92

ГУРОВА МАРГАРИТА

керівник Матковська Вікторія Миколаївна

Криворізька загальноосвітня школа №63

МИХАЙЛЕНКО МАРИНА

керівник Гладишева Лідія Василівна

ПК «Карачуни»

ДИМЧЕНКО КАТЕРИНА

керівник Мельник Наталя Евгеніївна

KПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 7»

Лауреат ІV ступеня

ЗІНЬКОВСЬКА ІРИНА

керівник Крилова Валентина Михайлівна

Криворізька загальноосвітня школа №87

ІІ КАТЕГОРІЯ (17-18 років)

Лауреати ІІ ступеня

ШКУРОПАТ КАРИНА

керівник Мельник Наталя Евгеніївна

KПМНЗ «Криворізька міська музична школа №7»

Лауреати ІІІ ступеня

СИДОРЕНКО ТЕТЯНА

керівник Шляхова Олександра Михайлівна

Криворізька загальноосвітня школа №61

ІІІ КАТЕГОРІЯ (19-20 років)

Лауреати І ступеня

ДЕМЦЮРА ВАЛЕРІЯ

керівник Журавель Наталія Вікторівна

концертмейстер Голентус Алла Іванівна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж»

Курбанова Альбіна

керівник к.п.н., ст. викладач Бондаренко Дмитро Володимирович

Криворізький державний педагогічний університет

Лауреати ІІ ступеня

ДУБИНА КАТЕРИНА

керівник к.п.н., доцент Косяк Людмила Іванівна

Криворізький державний педагогічний університет

ЗИГАЛО ЄЛИЗАВЕТА

керівник Пучкова Ольга Петрівна

Дніпровський педагогічний коледж

Дніпровського національного університету ім. О. Гончара

Лауреати ІІІ ступеня

АНДРОСОВА МАРІЯ

керівник Андросова Олена Володимірівна

Криворізький державний педагогічний університет

БЕНЦА МАРІЯ

керівник Андросова Олена Володимірівна

Криворізький державний педагогічний університет

ІV КАТЕГОРІЯ (21 і старші)

Лауреати І ступеня

КУШНІР ЛЮДМИЛА

керівник Гудзь Олена Анатоліївна

ПНПУ ім. К.Д. Ушинського, Інститут мистецтв

СИВОЛАП ОЛЬГА

керівник д.п.н., професор Овчаренко Наталія Анатоліївна

Криворізький державний педагогічний університет

БОНАР ВІКТОРІЯ

керівник д.п.н., професор Овчаренко Наталія Анатоліївна

Криворізький державний педагогічний університет 

ФАРКОВЕЦЬ ТАЇСІЯ

керівник к.п.н., доцент Вікторова Маргарита Вікторівна

Криворізький державний педагогічний університет

САЙМУКОВА АНАСТАСІЯ

керівник к.п.н., доцент Вікторова Маргарита Вікторівна

Криворізький державний педагогічний університет

СЕРЕНТЮК ОЛЬГА

керівник к.п.н., доцент Кокарева Елеонора Олексіївна

Криворізький державний педагогічний університет

БАРАСІЙ АНАСТАСІЯ

керівник к.п.н., доцент Кокарева Елеонора Олексіївна

Криворізький державний педагогічний університет

Лауреат ІІ ступеня

ФОМЕНКО КАТЕРИНА

керівник Фоменко Катерина Костянтинівна

ЦДЮТ «Мрія»

Лауреат ІІІ ступеня

ПЕТРОВА МАРІЯ

керівник Хоменко Людмила Сергіїївна

ПДЮТ Центрально-Міського району

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ»

Лауреати І ступеня

дует СЕРЕНТЮК ОЛЬГА, БАРАСІЙ АНАСТАСІЯ

керівник к.п.н., доцент Кокарева Елеонора Олексіївна

Криворізький державний педагогічний університет

квартет «Flash GirlS»

керівник к.п.н., ст. викладач Бондаренко Дмитро Володимирович

Криворізький державний педагогічний університет

Лауреати ІІ ступеня

дует ЄФРЕМЕНКО МАРИНА, ДУБИНА КАТЕРИНА

керівник к.п.н., доцент Косяк Людмила Іванівна

Криворізький державний педагогічний університет 

дует ПУЧКОВА СОФІЯ, ПОЛТАВСЬКА ТЕТЯНА

керівник к.п.н., доцент Вікторова Маргарита Вікторівна

Криворізький державний педагогічний університет 

ВОКАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ «ЧАРІВНІ МРІЇ»

керівник Гачкова Лада Євгенівна

КПЗ ЦДЮТ «Гармонія»

Лауреат ІІІ ступеня

ДИТЯЧИЙ ТЕАТР ПІСНІ «ВЕСЕЛКА»

керівник Зеленська Ольга Анатоліївна

Олексіївська ЗОШ

 

НОМІНАЦІЯ «СОЛЬНЕ ВИКОНАВСТВО» (АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ)

І КАТЕГОРІЯ (14-16 років)

Лауреати І ступеня

КУДЕЛЯ СОФІЯ

керівник Королік Валентина Леонідівна

концертмейстер Колос Ірина Вікторівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №1» КМР 

ПАСЕВИЧ ДАР’Я

керівник Пронь Неля Григорівна

концертмейстер Чеботаренко Ольга Валеріївна

Зеленодольська школа мистецтв

КАРОЛЕЦЬКА АРИНА

керівник викладач-методист Овчаренко Наталія Анатоліївна

концертмейстер Чеботаренко Ольга Валеріївна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» 

СКОРОХОДОВА ЛІДІЯ

керівник Лупеко Олена Іванівна

концертмейстер Матвєєва Любов Василівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №10» КМР

Лауреати ІІ ступеня

ПАРХОМЕНКО ДІАНА

керівник д.п.н., проф. Овчаренко Наталія Анатоліївна

концертмейстер Подбуртна Олена Віталіївна

КЗШ №69

ВИГАНОВСЬКА ВІКТОРІЯ

керівник Тинна Юлія Володимирівна

концертмейстер Амелін Павло Володимирович

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж»

ГРИШКОВСЬКА МАРІЯ

керівник Кривуля Ірина Василівна

концертмейстер Матвєєва Любов Василівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №10» КМР

Лауреат ІІІ ступеня

РЕШЕТНЯК МИКИТА

керівник викладач Дубовий Захар Сулейманович

концертмейстер Дубовий Захар Сулейманович

КЗОШ №15

Лауреати ІV ступеня

ЧЕРКАСОВА АННА

керівник Королік Валентина Леонідівна

концертмейстер Колос Ірина Вікторівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №1» КМР

МОЛОДУХА МАРІЯ

керівник Королік Валентина Леонідівна

концертмейстер Полушина Клавдія Віталіївна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №1» КМР 

КОРИСТОВА АНАСТАСІЯ

керівник Толстік Валерія Валеріївна

концертмейстер Ничипоренко Ольга Василівна

КНВК № 81

КУЗНЄЦОВА ЮЛІЯ

керівник Алексеюк Ніна Олександрівна

концертмейстер Скальська Людмила Іванівна

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №3» КМР

ІІ КАТЕГОРІЯ (17-18 років)

Лауреат І ступеня

ДЕМЧЕНКО ОЛЕНА

керівник Заслужений працівник культури України

Сиротюк Халіда Халілулаївна

концертмейстер Верхогляд Ангеліна Олександрівна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж»

Лауреати ІІ ступеня

ЧУВПИЛО ІРИНА

керівник Заслужений працівник культури України

Сиротюк Халіда Халілулаївна

концертмейстер Верхогляд Ангеліна Олександрівна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж»

ГУДЗЬ АЛІНА

керівник викладач-методист Овчаренко Наталія Анатоліївна

концертмейстер Чеботаренко Ольга Валеріївна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж»

ЗАІМЕНКО МАРІЯ

керівник д.п.н., проф. Овчаренко Наталія Анатоліївна

концертмейстер Подбуртна Олена Віталіївна

Криворізький державний педагогічний університет

ЛЕЩУК ІРИНА

керівник к.п.н., доцент Кокарева Елеонора Олексіївна

концертмейстер Мукосій Інна Володимирівна

Криворізький державний педагогічний університет

Лауреати ІІІ ступеня

БЕРЕЗОВА ОЛЬГА

керівник Заслужений працівник культури України

Сиротюк Халіда Халілулаївна

концертмейстер Верхогляд Ангеліна Олександрівна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж»

ЯШИН СЕРГІЙ

керівник д.п.н., проф. Овчаренко Наталія Анатоліївна

концертмейстер Подбуртна Олена Віталіївна

Криворізький державний педагогічний університет

ІІІ КАТЕГОРІЯ (19-20 років)

Лауреат І ступеня

ЯЦЕНТЮК ВІКТОРІЯ

керівник Заслужений працівник культури України

Сиротюк Халіда Халілулаївна

концертмейстер Верхогляд Ангеліна Олександрівна

КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж»

Лауреати ІІ ступеня

ЯБЛУНОВСЬКА ІРИНА

керівник к.п.н., доцент Кокарева Елеонора Олексіївна

концертмейстер Мукосій Інна Володимирівна

Криворізький державний педагогічний університет

АРХІПОВ ДМИТРО

керівник старший викладач Сергєєва Вікторія Михайлівна

концертмейстер Дубовий Захар Сулейманович

Лауреати ІІІ ступеня

ЗИГАЛО ЄЛИЗАВЕТА

керівник Пучкова Ольга Петрівна

Дніпровський педагогічний коледж

Дніпровського національного університету ім. О. Гончара

СИТНІЧЕНКО КАРИНА

керівник д.п.н., проф. Овчаренко Наталія Анатоліївна

концертмейстер Подбуртна Олена Віталіївна

Криворізький державний педагогічний університет

САХАЦЬКА НАДІЯ

керівник викладач-методист вищої категорії

Гарцуєва Тетяна Володимирівна

Дніпровський педагогічний коледж

Дніпровського національного університету ім. О. Гончара

ІV КАТЕГОРІЯ (21 і старші)

Лауреати І ступеня

ДИННИК ДМИТРО

керівник к.п.н., доцент Косяк Людмила Іванівна

концертмейстер Ладуба Оксана Вікторівна

Криворізький державний педагогічний університет

ЧЕХЛА ОЛЕКСАНДРА

керівник к.п.н., доцент Косяк Людмила Іванівна

концертмейстер Ладуба Оксана Вікторівна

Криворізький державний педагогічний університет

ПОПРАВКА МАРІЯ

керівник д.п.н., проф. Овчаренко Наталія Анатоліївна

концертмейстер Подбуртна Олена Віталіївна

Криворізький державний педагогічний університет

Лауреати ІІ ступеня

РЄКА СВІТЛАНА

керівник к.п.н., доцент Косяк Людмила Іванівна

концертмейстер Ладуба Оксана Вікторівна

Криворізький державний педагогічний університет

 

ЗАЛУЖНА КСЕНІЯ

керівник д.п.н., проф. Овчаренко Наталія Анатоліївна

концертмейстер Подбуртна Олена Віталіївна

Криворізький державний педагогічний університет

Лауреати ІІІ ступеня 

МОМОТ МАКСИМ

керівник к.п.н., доцент Косяк Людмила Іванівна

концертмейстер Ладуба Оксана Вікторівна

Криворізький державний педагогічний університет

ФЕН ЇНЬЇН

керівник приват-доцент Ройтенко Ніна Олексіївна

концертмейстер Черкас Тетяна Вікторівна

Південноукраїнський національний педагогічний

університет ім. К.Д. Ушинського

МАРМИШ ВІКТОРІЯ

керівник к.п.н., ст. викладач Бондаренко Дмитро Володимирович

концертмейстер Черніж Ольга Миколаївна

Криворізький державний педагогічний університет

КУЧЕР НАТАЛЯ

керівник к.п.н., ст. викладач Бондаренко Дмитро Володимирович

коцертмейстер Черніж Ольга Миколаївна

Криворізький державний педагогічний університет

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ»

Лауреат І ступеня

Вокальний дует

ДИННИК ДМИТРО, ЧЕХЛА ОЛЕКСАНДРА

керівник к.п.н., доцент Косяк Людмила Іванівна

концертмейстер Ладуба Оксана Вікторівна

Криворізький державний педагогічний університет

Лауреат ІІ ступеня

Вокальне тріо

ЯБЛУНОВСЬКА ІРИНА, ЛЕЩУК ІРИНА, ДОБРИДНИК КАТЕРИНА

керівник к.п.н., доцент Кокарева Елеонора Олексіївна

концертмейстер Мукосій Інна Володимирівна

Криворізький державний педагогічний університет

НОМІНАЦІЯ «ВИКОНАВЕЦЬ – ХОРОВИЙ ДИРИГЕНТ»

I КАТЕГОРІЯ  

Лауреат І ступеня 

Пащенко Елеонора

керівник к.п.н., доцент Кокарева Елеонора Олексіївна

концертмейстер Мукосій Інна Володимирівна

Криворізький державний педагогічний університет

 

Лауреат ІІ ступеня 

Змієвська Олександра

керівник к.п.н., доцент Кокарева Елеонора Олексіївна

концертмейстер Мукосій Інна Володимирівна

Криворізький державний педагогічний університет

Лауреати ІІІ ступеня

Лещук Ірина

керівник ст. викладач Сергєєва Вікторія Михайлівна

пров. концертмейстер Волкова Олена Олександрівна

Криворізький державний педагогічний університет

Яшин Сергій

керівник к.п.н., доцент Любар Руслана Олександрівна

концертмейстер Зброй Галина Олегівна

Криворізький державний педагогічний університет

Тарасова Ірина

керівник ст. викл. Пономаренко Тетяна Валентинівна

концертмейстер Мукосій Інна Володимирівна

Криворізький державний педагогічний університет

II КАТЕГОРІЯ  

Лауреати І ступеня 

Яблуновська Ірина

керівник к.п.н., доцент Кокарева Елеонора Олексіївна

концертмейстер Мукосій Інна Володимирівна

Криворізький державний педагогічний університет 

Єфременко Марина

керівник ст. викл. Сергєєва Вікторія Михайлівна

концертмейстер Зброй Галина Олегівна

Криворізький державний педагогічний університет

Кучер Наталка

керівник ст. викл. Фурдак Тетяна Дмитрівна

концертмейстер Черніж Ольга Миколаївна

Криворізький державний педагогічний університет

Лауреати ІІ ступеня 

Пучкова Софія

керівник к.п.н., ст. викл. Бондаренко Анжеліка Володимирівна

концертмейстер Подбуртна Олена Віталіївна

Криворізький державний педагогічний університет 

Добридник Катерина

керівник к.п.н., доцент Любар Руслана Олександрівна

концертмейстер Зброй Галина Олегівна

Криворізький державний педагогічний університет

Мармиш Вікторія

Керівник ст. викл. Фурдак Тетяна Дмитрівна

концертмейстер Черніж Ольга Миколаївна

Криворізький державний педагогічний університет

Момот Максим

Керівник ст.викл. Сергєєва Вікторія Михайлівна

пров. концертмейстер Волкова Олена Олександрівна

Криворізький державний педагогічний університет

 

Лауреати ІІІ ступеня 

Ріхтарич Маргарита

Керівник ст. викл. Фурдак Тетяна Дмитрівна

концертмейстер Черніж Ольга Миколаївна

Криворізький державний педагогічний університет 

Смаль Володимир

керівник ст. викл. Сергєєва Вікторія Михайлівна

пров. концертмейстер Волкова Олена Олександрівна

Криворізький державний педагогічний університет

Лашина Ольга

керівник ст. викл. Пономаренко Тетяна Валентинівна

концертмейстер Мукосій Інна Володимирівна

Криворізький державний педагогічний університет

Бордюк Анастасія

керівник к.п.н., ст. викл. Бондаренко Дмитро Володимирович

концертмейстер Черніж Ольга Миколаївна

Криворізький державний педагогічний університет

 

Лауреат ІV ступеня

Кутова Надія

керівник ст. викл. Решетнікової Тетяна Павлівна

концертмейстер Черніж Ольга Миколаївна

Криворізький державний педагогічний університет

III КАТЕГОРІЯ  

Лауреат І ступеня 

Чехла Олександра

керівник ст. викл. Сергєєва Вікторія Михайлівна

пров. концертмейстер Волкова Олена Олександрівна

Криворізький державний педагогічний університет

Лауреат ІV ступеня 

Сафонова Марія

керівник к.п.н., ст. викл. Бондаренко Анжеліка Володимирівна

концертмейстер Мазіна Оксана Олексіївна

Криворізький державний педагогічний університет

7810

 

                                                                                 Дорогі і шановні колеги

 

                                        Черніж  Ольга Миколаївна!

                                                  Смєлова Наталья Павлівна!

                                                          Дандамаєва Надія Володимирівна!

                                                             

                                                                        

                                                                                                                                                                                                                                   Колектив кафедри щиро вітає Вас із днем народження! Ми зичимо Вам здоров`я, щастя, благополуччя, добра, любові,

натхнення і творчих успіхів у нашій спільній мистецькій діяльності!

 

                                                                  Хай щастя панує у Вашому домі
                                                                  
І радість у ньому живе,
                                                                  
Здоровя міцного і щирої долі
                                                                  
Хай Бог посилає і Вас береже,

                                                                  Бажаєм прожити у силі й здоров’ї,                   
                                                                  Вам
многії літа! Щедрої долі!

 

pozdravleniya s dnem rozhdeniya dlya devushki sms pozdravleniya.jpg.f2857ddca70944ffa3ed82ae95de65e4

 

 

554

Колектив викладачів і студентів факультету мистецтв щиро вітає переможців ІІ відкритого Всеукраїнського фестивалю – конкурсу естрадних співаків «МЕЛОДІЯ КОХАННЯ»

 

Народна студія академічного співу

(керівник доцент Овчаренко Н.А.

концертмейстер Подбуртна О.В.)

І місце –  Сиволап Ольга – ІІІ курс

                  інструментальний супровід:

                  Іванюк Влад – ІІІ курс

                  Сторчеус Катерина –  ІІІ курс

ІІ місце – Динда Софія – ІІІ курс

 

ІІІ місце – дует:

                  Залужна Оксана –  ІІ курс

                  Щербаков Олександр – ІІ курс

 

Народна естрадна студія «Модерн»

(керівник доцент Вікторова М.В.)

Гран-Прі – колектив «Модерн» у складі:

                  Рубцова Ольга – У курс

                  Гнип Юлія – ІУ курс

                  Засовицька Юлія – ІІІ курс

                  Качур Дар’я

І місце –   Саймукова Анастасія – І курс

І місце –   Ємельянова Валерія 

 І місце – дует:

                  Білик Марина –  ІІІ курс  

                  Фарковець Таісія – ІІІ курс

І місце –   Рубцова Ольга – У курс

ІІІ місце –Білик Марина – ІІІ курс

Дипломи за участь –

                   Медведєва Софія – ІІ курс

                   Заноза Тетяна – ІІ5 З/в

 

Народна студія української пісні «Оберіг»

(керівник доцент Косяк Л.І.

      концертмейстер Ладуба О.В.)

І місце – «Арт – тріо» у складі:

                   Зарванська Марина – ІУ курс

                  Сторчеус Катерина – ІІІ курс

                   Чехла Олександра – ІІ курс

                       Шумовий супровід: 

                   Динник Дмитро – ІІІ курс

ІІ місце – дует «Намисто» у складі:

                   Бредун Наталія – У магістр

                   Єфременко Марина – ІІ курс

 

Клас доцента Кокаревої Е.О.

ІІІ місце – Серентюк Ольга – ІІ курс З/В

Клас ст. викладача Бондаренка Д.В.

ІІ  місце –  Мармиш Вікторія – ІІ курс

ІІІ місце –  Бондаренко Дарина –  ІІ курс

Клас ст. викладача Бондаренко А.В.

  Диплом учасника –

                     Карабилова Катерина – ІІск. курс З/В

Клас викладача Курило В.В.

ІІ місце –     Бонар Вікторія– ІІІ курс

 

 

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!

                                     

                                                      

                                      

1270

               Хай доля принесе іще сповна


                           І радості й наснаги і здоров’я,


                                   Нехай завжди в душі цвіте весна,


                                              І серце зігрівається любов’ю!


                                                          Зі святом весни!

113141 Pink Wedding Flowers

1388
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30