Кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування
Факультет мистецтв

В Університеті Ушинського 29.01.2021 р. на факультеті музичної та хореографічної освіти було проведено прилюдний захист дисертації Москви Олени Миколаївни «Формування технологічної культури майбутніх учителів музичного мистецтва в процесі вокальної підготовки»представленої на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Захист дисертації було здійснено Спеціалізованою ученою радою ДФ 41.053.009 Державного закладу «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського». Члени ради високо оцінили наукову, і практичну значущість дисертації та її захист здобувачкою.

Вітаємо нашу аспірантку О. М. Москву та її наукового керівника доктора педагогічних наук, професора  Криворізького державного педагогічного університету Н. А. Овчаренко.

Відео прилюдного захисту доступно за наступним покликаннями:

Покликання на відео

Покликання на відео zoom