Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

Для забезпечення зворотнього зв'язку організатори конкурсу "Я - майбутній філолог" запропонували учасникам залишити відгуки. Дуже багато теплих слів написали старшокласники та їх наставники. Учні писали, що на конкурс їх привела любов до слова, жага до знань, до перемоги, для багатьох цей конкурс став можливістю випробувати свої сили. Багато дітей наголосили, що конкурс допомагає їм розвиватися, тому вони у нас уже не вперше. Дуже хочеться поділитися тим теплом, вдячністю, що були майже в кожноому слові учнівських і вчительских відгуків. Процитуємо декого з наших конкурсантів:

"Русский язык - моя страсть. Литераутра - мой отдых, мое забвение";

"В свое время папа открыл мне мир книг, и с тех пор мне это очень интересно";

"Тому що хочу відкривати для себе щось нове і хочу вступати в цей заклад";

"В першу чергу, цей конкурс для мене як відкриття чогось нового та цікавого";

"Мені подоюається як поведено конкурс. Я вважаю, що таких конкурсів має бути більше. Дякую за організацію та проведення";

"Я прийшла на конкурс аби перевірити себе. Ще мені хотілося побувати в іншому навчальному закладі";

"У вас дуже крутий конкурс!".

Дуже дякуємо конкурсантам та їх наставникам!