Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

10.05 куратор групи АП-22 Гостра К.В. провела кураторську годину. На порядку денному було декілька важливих питань. Спершу згадали про День памʼяті та примирення, обговорили зі студентами, які уроки людство мало б винести після Другої свитової війни, про долю українців та України в ті страшні роки. Потім поспілкувалися із студентами стосовно того, що 9 травня в Україні відзначають День Європи, студенти озвучили свої думки стосовно цього, висунули припущення, чому так потрібно. Наостанок куратор ознайомила студентів із Інструкцією дій здобувачів вищої освіти та працівників університету при оголошенні сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА".

Знімок_екрана_2023-05-10_о_21.02.41.png

22338

Чорнобиль - рана, яка болить Україні вже не один десяток років... Кожного року куратори груп проводять кураторські години, аби памʼятати про цей страшний урок, аби згадати та вшанувати постраджалих, аби памʼятати і ніколи не допустити подібного! Цей рік не виключення і куратори провели заходи, приурочені до роковин аварії на ЧАЕС. 26.04.2023 у гр. АПм-22 та у групі АП-22 відбулися тематичні кураторські години, присвячені Дню пам'яті про Чорнобильську трагедію. Студенти дивились фільм про цю трагедію, а студентка АПм-22 Нікітенко Т. підготувала презентацію, яку презентувала своїм одногрупникам. 

зображення_2023-05-02_101758051.png

22176

З нагоди 79-ї річниці визволення міста Кривого Рогу від нацистських загарбників 22 лютого 2023 р. у групах АНП-20 і АФП-20 було проведено кураторську годину, під час якої студенти вшанували пам’ять загиблих воїнів. Студентки Венгеловська Дар’я і Ройко Дар’я підготували цікаву й пізнавальну вікторину, присвячену подіям того часу, а також сучасному стану рідного міста. Студенти також переглянули кілька відео, присвячених Кривому Рогу.

10.JPG9.JPG8.JPG7.JPG6.JPG5.JPG4.JPG3.JPG2.JPG1.JPG

21875

20 лютого 2023 р. у групах АНП-20 і АФП-20 було проведено кураторську годину до Дня Героїв Небесної Сотні. Студентки Дар’я Ройко і Дар’я Венгеловська підготували доповідь-презентацію, присвячену подіям Революції гідності 2013–2014 років. Під час заходу студенти згадали про подвиг загиблих на Майдані, переглянувши відео з кадрами тих днів, і вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

Фото_3.JPGФото_9.JPGфото_групи.JPGФото_8.JPGФото_2.JPG

21496

15.02 у групі АП-22 куратором групи Гострою К.В. було проведено кураторську годину до ДНЯ ЄДНАННЯ та до ДНЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. На кураторській годині куратор розповіла історію цих важливих для нашої країни днів, а потім був інтерактив із студентами. Студенти підсумували, що ці події є визначальними для нашої держави, тому ми повинні про них памʼятати, ми повинні про них говорити, наш обовʼязок їх поважати...

Снимок_экрана_2023-02-15_в_15.14.15.png

Вистоїмо!

Слава Україні!

21495

До Дня українського козацтва у групах АФП-20 і АНП-20 було проведено кураторську годину. Під час зустрічі куратор Захарова Н.О. звернула увагу, що 14 жовтня для України набуло особливого значення в умовах повномасштабної війни. Цього дня українці відзначають декілька свят, які нерозривно пов’язані між собою: Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисників і захисниць України і День Української повстанської армії. Студенти згадали легенду виникнення свята Покрови і дізнались, чому з давніх-давен Пресвята Богородиця вважається покровителькою і заступницею козаків, чому вони її так шанували. Видатних козацьких отаманів і знаменні події з історії українського козацтва допомогла згадати онлайн-вікторина «Що ви знаєте по козацтво та як воно пов’язане з 14 жовтня?», на питання якої студенти активно відповідали, проявивши неабияку обізнаність у питаннях історії козацтва. Студенти також переглянули коротке відео, у якому було окреслено кодекс козака і проведено паралелі із сучасними захисниками й захисницями України. «Сила і сміливість, незламність і волелюбність, готовність до самопожертви, вірність, єдність, повага до закону, любов до рідної землі – ці якості, притаманні козакам, характеризують і сучасних українських воїнів, захисників і захисниць України, у жилах яких тече кров хоробрих і волелюбних козаків. І не лише тих, хто захищає нашу країну зі зброєю у руках, а і тих, хто працює на перемогу в тилу. Козацький дух – у кожному українцеві, у кожному з нас. І  тому можемо бути впевнені, що Україна обов’язково ПЕРЕМОЖЕ!!!» – підвела підсумок заходу куратор Захарова Н.О.

 

Снимок1.JPG

Снимок2_1.JPG

Снимок3.JPG

Снимок4.JPG

Снимок5.JPG

Снимок6.JPG

Снимок7.JPG

Снимок8.JPG

Снимок9.JPG

20447

24 вересня 2022 р. у групах АФП-20 і АНП-20 було проведено кураторську годину, присвячену питанням мінної безпеки. До організації і проведення бесіди був залучений магістр-практикант групи АПм-17 Віталій Великодний. Під час своєї доповіді Віталій окреслив основні наслідки від мін та вибухонебезпечних предметів, проілюстрував найбільш поширені види мін, пояснив алгоритм дій у разі виявлення міни, ВНП або підозрілих предметів, що можуть бути заміновані, або якщо ви стали свідком інциденту на мінному полі, а також звернув увагу на особливості попереджувальних знаків.

кур.година5.jpg

кур.година4.jpg

кур.година3.JPG

кур.година.JPG

20316

До Дня трагедії на Чорнобильській АЕС в групах АНП-20 і АФП-20 27 квітня 2022 року було проведено кураторську годину. Куратор Захарова Н.О. і студенти вшанували пам’ять героїв-рятівників, які були учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Вони згадали події того часу, переглянули відео, пройнялися цією страшною трагедією, яка зруйнувала дуже багато життів. Не оминули увагою і цьогорічні події, коли дії російських окупантів ледь не спричинили чергову світову катастрофу. 

19407

10 травня о 12:30 відбулася зустріч із представницею Криворізького центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Кожем‘якою Н. Є. На зустріч були запрошені студент груп АП-17м, РАФ-17м, РАФ-18 та РАФ-19 на чолі з Каневською Ольгою Борисівною.
Зустріч була присвячена особливостям трудових відносин на період воєнного стану. Було розглянуто такі питання: Як захищати свої права? Чому важлива правова обізнаність? Куди звертатись у разі потреби в юридичній допомозі?
Представниця центру надала юридичну консультацію, відповіла на запитання студентів та порекомендувала сайт центру безоплатної правової допомоги https://linktr.ee/legalaid.gov.ua, де можна індивідуально поставити запитання досвідченим фахівцям.

19209

16.11 на куроторській годині куратор групи АПм-17 Каневська О.Б. проінформувала своїх студентів про можливість отримання психологічної допомоги у стінах університету. Студентів ознайомили із сторінкою психологічної служби, із каналами зв'язку із психологічною службою. Куратор наголосила, що у психологічнй службі працюють спражні професіонали, які завжди готові допомогти. Також було наголошено, що якщо студент відчуває необхідність психологічного супроводу, психологічною допомоги, потрібно неодмінно звернутися до фахівців, які працюють в нашому університеті у психологічний службі і вони отримають професійну допомогу.

17499
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30