Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

ПІБ автора

Назва публікації / доповіді

Назва видання / конференції

Вихідна дані

Кірєєва Маргарита Вікторівна

Символіка імені у збірці оповідань «Діти Чорнобиля» Євгена Гуцала

Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи. Ефекти участі в розвитку науки і освіти на відстані : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., м. Конін – Ужгород – Херсон, 23 квіт. 2021 р. / Держ. вища проф. школа в Коніні, Ужгор. нац. ун-т, Херсон. фак-т Одеськ. держ. ун-ту внутр. справ, 2021.

Кірєєва М. В. Символіка імені у збірці оповідань «Діти Чорнобиля» Євгена Гуцала. Розвиток сучасної освіти і науки: результати,проблеми, перспективи. Ефекти участі в розвитку науки і освіти на відстані : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., м. Конін – Ужгород – Херсон, 23 квіт. 2021 р. / Держ. вища проф. школа в Коніні, Ужгор. нац. ун-т, Херсон. фак-т Одеськ. держ. ун-ту внутр. справ, 2021.С. 222-225.

Варданян М. В.

Значення кольору у збірці оповідань Євгена Гуцала «Діти Чорнобиля»

Кірєєва М. В. Значення кольору у збірці оповідань Євгена Гуцала «Діти Чорнобиля». ЛІТЕРАТУРА. ДІТИ. ЧАС. Вісник Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва. Івано-Франківськ, 2021.

Вип. 7. С. 91-99.

Чорнобильська аварія крізь призму флори та фауни у творі

А. Андржеєвського «Чорнобильський пес Аксель»

І-а Міжнародна наукова конференція Глобалізація й інтернаціоналізація філологічної науки

18 лютого 2022 р.

Кривий Ріг

Cultural memory of Chornobyl in literature and fine

arts (in case of a picturebook “The Flowers beside the

Fourth Reactor” by K. Mikhalitsyna and paintings by M. Prymachenko)

The 2nd International Conference on New Trends in Languages,

Literature and Language Education

Vardanyan M., Dyrda I., Kirieieva M. Cultural memory of Chornobyl in literature and fine

arts (in case of a picturebook “The Flowers beside the

Fourth Reactor” by K. Mikhalitsyna and paintings by M. Prymachenko). The 2nd International Conference on New Trends in Languages,

Literature and Language Education. May 18, 2022, Kryvyi Rih, Ukraine

Екокритика як напрям дослідження дитячої літератури

Міжнародна наукова конференція: «Співи землі: біологія та екологія в літературі та культурі»

Кірєєва М. В. Екокритика як напрям дослідження дитячої літератури. «Співи Землі: біологія та екологія в літературі та культурі»: матеріали

міжнародної наукової конференції (22–23.09.2022 р.) / [ред.кол.О. П. Новик,

О.Д. Харлан]. Бердянськ: БДПУ, 2022. С. 115-119.

Неформальна освіта

«Академічна доброчесність»

Підвищення кваліфікації

Онлайн-лекторій «Література – технології – переклад: гуманітарно-дигітальний інтерфейс»