Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.

phoca thumb l 10

phoca thumb l 7phoca thumb l 12

Кафедра ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного університету оголошує фотоконкурс «Першоцвіти Криворіжжя!».

До участі у конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі університету.
За результатами роботи журі 15 травня 2020 р. будуть оголошені переможці.
Переможці конкурсу будуть відзначені грошовими призами:
І місце – 200 грн.
ІІ місце (2 особи) – 100 грн.
ІІІ місце (2 особи) – 50 грн.
Фотографії надсилати на електронну пошту кафедри ботаніки та екології КДПУ [email protected] або [email protected] з позначенням теми листа «Фотоконкурс Першоцвіти» до 1.05.2020 р.
Вимоги: роздільна здатність (якість) знімка має бути не менше 300 пікселів/дюйм. В листі вказати дані про автора та контактний телефон. Назви файлів повинні містити прізвище автора, локалітет (місце зростання рослини), дату зйомки та координати (GPS).
Організатори залишають за собою право використовувати фотографії, надіслані на Фотоконкурс, у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі тощо.