Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.

В рамках літньої практики Станції юних натуралістів Покровського району міста Кривий Ріг на базі лабораторій кафедри ботаніки та екології КДПУ були проведені зустрічі із учнями. Під час яких учні знайомились із основами наукового пізнання світу та вдосконалювали свої вміння роботи із мікроскопом. Зокрема були проведені лабораторні роботи із дослідження стану пилкових зерен квітів із різних районів міста. Учні спостерігали за змінами в забарвлені чоловічого гаметофіту та зробили висновки про вплив забруднення на його стан.
На підсумковій конференції на базі СЮН Комарова І. О. виступила перед учнями із доповіддю «Пилковий аналіз стану навколишнього середовища як сучасний та перспективний метод дослідження», під час якої відмітила особливості роботи із пилком рослин та наголосила на важливості проведення таких досліджень в промисловому регіоні.
Крім того була розповідь про переваги навчання в КДПУ та факультети, спеціальності закладу. Продемонстровано фільм про КДПУ.
Ми завжди відкриті для спілкування та роботи із юними науковцями та дослідниками, адже майбутнє залежить лише від нас!

Pokrovskaya SUN