Природничий факультет
Біологія. Хімія. Фізична культура.

На природничому факультеті 25 жовтня проведені екскурсії до хімічних лабораторій та Зоологічного музею  учнів Криворізького навчально-виховного комплексу №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей "Імпульс" Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Ex35Scool01zoo eksУ хімічних лабораторіях доцентом Старовою Т. В. надано інформацію про спеціальність "Середня освіта (Хімія)", продемонстровані хімічні досліди (детально – на сторінці кафедри хімії та методики навчання хімії).

У Зоологічному музеї про біологічні спеціальності факультету доповів під час оглядової екскурсії старший викладач Коцюруба В.В.

Про спеціальність «Фізична культура і туризм» доповіла доцент Марчик В.І. під час екскурсій до спортивної зали та аудиторій кафедри фізичної культури та методики її викладання.

Зустрічі з учнями та вчителями НВК №35 стали вже традиційними і надають можливість зробити свідомий вибір майбутньої професії, більше дізнатись про природу своєї місцевості, отримати глибокі хімічні та біологічні знання.

2854
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша