Природничий факультет
Біологія. Хімія. Фізична культура.

10Together1810Together1326 жовтня відбувся Бал першокурсників #Together-2017. Первачки нашого та інших факультетів представили по два номери. Були танці, пісні, КВК, вірші, художня гімнастика і багато іншого.

Показаний номер з художньої гімнастики від Слюсар Дар'ї змусив затамувати подих, дивовижна пластика заворожувала всіх глядачів.  Танок «Непереможні» повністю виправдав свою назву -  драйвові енергетика, синхронні рухи, відчуття ритму.

Ми з впевненістю можемо стверджувати, що наші «Пінгвіни» - талановиті!!! Дякуємо нашим первачкам за участь в Балі першокурсників!  З усього видно, що є великі можливості первачків показати свою  обдарованість у концерті «Студентська весна-2018». Світлини з #Together-2017 можна переглянути на сторінці «Фотогалерея» природничого факультету, або на сторінці групи природничого факультету на Facebook.