Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.

На природничому факультеті до Дня Гідності і Свободи в Україні 21 листопада відбулися захід «Україна – це територія Гідності та свободи»  і міні-конференція за участю студентів та викладачів.

В 218 аудиторії спільними зусиллями викладачів кафедр соціології та економіки, філософії університету було разом з студентами 2 та 3 курсів природничого, 4 курсу фізико-математичного факультетів. Розпочала конференцію завідувач кафедри соціології та економіки, к.соц.н., доцент І.В. Грабовець, яка нагадала про події листопада 2013-січня 2014 року, причини, що до них призвели, та наслідки. В конференції приймала участь доцент Козаченко Надія Павлівна кандидат філософських наук.

1DG 2 DG 3 DG 4 DG

Заслухали доповіді студентів Чайки Ганни (БП-15) "День Гідності і Свободи в Україні: історія виникнення", Васильєва Костянтина (МІ-14) "Філософія людської гідності у творчості Ю. Хабермаса", Садварі Карини (БХ-16) "Природні права в працях Дж. Лока", Шишової Олександри (БП-15) "Економічна свобода як необхідна складова гідності людини", Соловйової Олени (БХ-16) "Співвідношення людської свободи і суспільства у Новий час (Т. Гоббс)", Мусієнко Альони (ХІ-15) "Соціальний рівень вимірювання свободи та гідності особистості" та Волознєва Анатолія (БХ-16) "Концепція розумного егоїзму". Детальніше про подію сторінках сайту КДПУ: кафедри філософії, кафедри соціології та економіки.

5 DG 6 DG 7 DG

В 228 аудиторії в міні-конференції прийняли участь студенти 1 та 4 курсів природничого факультетів за участю доцента Маленко Я.В., к.біол.н. та асистента Комарової І.О. кафедри ботаніки та екології, ст. викладача кафедри зоології та методики навчання біології Коцюруби В.В.

Наголошено, що такими нас зробила не одна, а дві революції: наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи і революція Гідності 2013 року. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. Єдиний символ Революції Гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн. Згадано про хронологію подій того періоду, вшановано пам'ять загиблим за незалежність і свободу нашої єдиної України. Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях.

Прочитано Мигуновою Катериною зворушливий вірш «Лист від матері солдату», показано відео про події 2013-2014 років.

Заключне слово мала Ірина Олександрівна Комарова.

8 DG 9 DG 10 DG 11 DG 12 DG

Дай боже, нам миру в країні,

Де пишно калина цвіте,

Дай сонця моїй Україні,