Природничий факультет
Біологія. Хімія. Фізична культура.

The night of science

А Ви читали «Гаррі Поттер»? Тоді, Ви все можете зрозуміли, без Школи Чарів і Чаклунства Гоґвортс, в заході «Ніч науки» ніяк обійтись було не можна. В ролі Гаррі Поттера та його друзів Рона Візлі і Герміони Ґрейнджер виступали учні 8-10 класів разом з вчителями Криворізького навчально-виховного комплексу №129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування», чарівниками Школи Чарів і Чаклунства Гоґвортс (у цій ролі - природничий та фізико-математичний факультети) були викладачі КДПУ.

Захід відбувся 19 грудня 2017 року з 17.00 до 19.30. Учні потрапили у «чарівний замок» з прозорими стінами, живими картинами, привидами в темних коридорах, несподіваними жахливими зустрічами та справжніми дивами в лабораторіях, які їм показали чарівники-викладачі кафедр університету.

На території Школи Чарів і Чаклунства Гоґвортс, окрім замку, були розташовані:

-     «хатинка ключника Геґріда» (116 аудиторія),

-     «заборонений ліс», куди заборонено ходити учням через те, що там мешкають небезпечні істоти (темні коридори університету  з привидами та дивовижними несподіванками),

-     «оранжереї», що використовуються для занять з гербалогії (аудиторія 231 кафедри ботаніки та екології),

-     «озеро» та «соварня» (Зоологічний музей КДПУ),

-     «таємні кімнати» (лабораторії кафедри хімії та методики її навчання та кафедри фізики та методики її навчання),

-     «поле для гри в квідич» (обсерваторія фізико-математичного факультету).

«Озеро та соварня». Сім міні-оглядових екскурсій в Зоологічному музеї КДПУ проводили доцент В.І. Стригунов, старший викладач В.В. Коцюруба кафедри зоології та методики навчання біології. Учні поринули в дивовижний світ тварин нашого регіону та екзотичних країн, дізнались про історію створення музею, зоологів регіону, напрями дослідження, проблеми охорони тваринного світу та детально - про ключові види тварин. Зустрічі проходили в емоційній та невимушеній формі, викликали багато запитань, мали велику насиченість фактами, тому набули вигляду «інтелектуального штурму». Висловлені бажання в майбутньому проводити зоологічні екскурсії окремої тематичної спрямованості,  приймати участь в польових спостереженнях тварин разом з співробітниками кафедри зоології та методики навчання біології.

«Оранжереї». Викладачі  кафедри ботаніки та екології Маленко Я.В., Поздній Є.В., Кобрюшко О.О., Комарова О.В. відкрили ліцеїстам дивовижний світ мікроскопії, показавши як можна пізнавати живий мікросвіт, застосувавши сучасні мікроскопи, рослинні мікропрепарати та комп’ютерну техніку.  Учні були у захваті від побаченого та проявили великий інтерес, отримали відповіді на чисельні запитання.

«Таємні кімнати» кафедри хімії та методики її навчання відкрили деякі таємниці світу хімії. Чарівники-викладачі Старова Т.В., Селіванова Т.В. з студентом Долгіх Р. показали ефектні та яскраві хімічні досліди. Учні відчули себе справжніми експериментаторами, були одягнуті в «магічні» хімічні халати і відчували себе причетними до магічних перетворень.

Магічні дива на цьому не закінчились, наприкінці свята науки учасників заходу чекав святковий феєрверк.

Дякуємо всіх учасників свята за дивовижну атмосферу, чекаємо на нові відкриття та подорожі, на Вас, майбутні абітурієнти Криворізького державного педагогічного університету!

Світлини зі свята "Ніч науки":

The night of science1 The night of science2 The night of science3 The night of science5
The night of science4

The night of science8

The night of science6

The night of science7

The night of science12 The night of science10

The night of science9

The night of science11

Використані фотоматеріали В.В. Коцюруби, А. Волознєва та матеріали групи природничого факультету на Facebook. Пропонуємо переглянуті відео А. Волознєва в вищевказаній групі та підготовлений для свята відеоролик Янчука І.С. (вчитель біології Криворізького навчально-виховного комплексу №129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування») розміщений на Youtube. В ньому Ви можете побачити дивовижний світ природи нашого краю та величезну і плідну співпрацю КДПУ та КНВК №129.

3539
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31