Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.

Новорічні свята завжди очікуються кожним з нас з особливими відчуттями. Що New year06принесе Новий рік, які наші бажання стануть реаліями, які нові звершення принесуть кропітка праця та творчий пошук? Звісно, що важливими для кожного студента є результати зимової сесії. Але це в майбутньому, все залежить від отриманих знань!

Студенти природничого факультету намагалися покращити все навколо себе почавши з прикрашання фойє, аудиторій, створивши своїми руками невеличкі, але яскраві новорічні шедеври.

Бажаєте отримати новорічний настрій вже сьогодні – завітайте до головного корпусу КДПУ і Ви відчуєте що свято наближається!

Вашій увазі – невеличкий підбір прикрас, зроблених руками наших студентів, на світлинах.

Щиро вітаємо Вас з наступаючими новорічними святами та Різдвом!

New year01 New year03

New year04