Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.

1Вже стало традицією студентів природничого факультету, залишати згадку про себе, роблячи добрі справи. Нещодавно на факультеті відбулася подія – студенти другого курсу магістратури груп БП-13 та ХІ-13 висадили чергові дуби на алеї випускників. Минулого року наші студенти заклали перші насадження дубу на алеї випускників території Ботанічного саду КДПУ.
Декан природничого факультету, Євтушенко Едуард Олексійович відкрив подію символічним розрізанням стрічки, напутніми словами підтримав студентів. В події прийняли участь викладачі факультету, робітники експлуатаційно-технічного відділу.
Під час урочистої події студенти магістратури та першокурсники мали унікальну нагоду особисто поспілкуватись та почути промову почесного гостя: ветерана кафедри ботаніки та екології, доцента, кандидата біологічних наук Ющука Євгена Давидовича. Цікава розповідь ветерана про дуби, їх біологію, штучні ліси степової зони, вдалий вітчизняний досвід лісорозведення, роль студентства в цій важливій справі, нікого не залишила байдужими.

Бажаємо нашим випускникам вдалого захисту робіт та подальших успіхів в своїй професійній діяльності! Не має сумнівів, що традиція матиме подальше життя.

Травень 2024