Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.

Alley of oaks 2019 1На гербі нашого міста є зображення унікальної рослини – дубу. Дуб (Ouercus) – дерево-тотем у східних слов'ян; персонаж українського фольклору; символ міці, сили. Вважався священним деревом бога Перуна, тому зрубати його можна було лише з дозволу волхвів.
На Криворіжжі з дубом пов’язані не одиничні топоніми: Дубова балка, село Дубове, Дубки.
Кілька років тому започаткована традиція висадження дубів на Алеї Випускників студентами магістратури та першого курсу. Цього року знову проведений захід за участю студентів та викладачів кафедр природничого факультету, робітників експлуатаційно-технічного відділу: завідуючої теплицею та садівника.
На початку заходу вислухали виступ завідувачки кафедрою ботаніки та екології кандидата біологічних наук Маленко Яни В’ячеславівни, промову почесного гостя - ветерана кафедри ботаніки та екології, доцента, кандидата біологічних наук Ющука Євгена Давидовича. Магістри отримали від ветерана щирі побажання, символічні подарунки.
Подія сприйнята кожним присутнім як важливе свято, такий необхідний внесок в суспільне життя та збереження природи.

Alley of oaks 2019 0 Alley of oaks 2019 6 photo 2019 11 11 09 39 52 photo 2019 11 11 09 40 25

Більше світлин в фотогалереї, альбом «Висадка дерев на алеї Випускників».