Природничий факультет
Біологія. Хімія. Фізична культура.

28.03.2019 відбулося засідання Вченої ради природничого факультету, на якій були розглянуті питання та прийняті рішення :

1. Хід виконання студентами І-V курсів курсових та магістерських робіт.
УХВАЛИЛИ: завідувачам кафедр та науковим керівникам посилити увагу до дотримання вимог написання курсових та магістерських робіт.

2. Здійснення інформаційної діяльності факультету. Стан функціонування веб-сторінок кафедр, факультету.
УХВАЛИЛИ: відповідальним за здійснення інформаційної діяльності на кафедрах та по факультету регулярно оновлювати сторінки кафедр та факультету, а також висвітлювати у рубриці «Календар подій» плани заходів кафедр та їх роботу.

3. Звіт з профорієнтаційної роботи викладачів, кафедр щодо набору студентів на 1 курс
УХВАЛИЛИ: посилити профорієнтаційну роботу у навчальних закладах міста.

4. Результати виробничої практики в школі студентів 4 курсу та навчальної психолого-педагогічної студентів 2 курсу.
УХВАЛИЛИ: Результати педагогічної практики вважати задовільними. Посилити контроль керівників практики над вчасним поданням звітної документації студентами. Дотримуватися положень про проходження педагогічної практики.

5. Різне
УХВАЛИЛИ: рекомендувати до друку збірник наукових та науково-методичних праць «Екологічний вісник Криворіжжя» Вип. 4 / [ред. к.б.н. Савосько В.М.]. – Кривий Ріг : КДПУ, 2019. – 6 др.арк..
Рекомендувати до друку «Методичні рекомендації до проведення загальнобіологічної практики (для студентів спеціальності 101 Екологія)», укладач Перерва В.В..

 

7521
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша