Кафедра української та зарубіжної літератур
Факультет Української філології

30 травня 2017 року в Миколаївському національному університеті ім. В.О. Сухомлинського відбулась урочиста церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу наукових і творчих робіт «У слові розкривається душа», присвяченому ювілеям письменників літературного ренесансу 20-30-х років ХХ століття: Олені Телізі, Олегу Ольжичу, Миколі Кулішу, Михайлу Семенку, Юрію Яновському, Лесю Курбасу. Конкурсанти змагались в п’ятьох номінаціях: наукове дослідження, публіцистика, фотоколаж, художній твір, комп’ютерна презентація. Студенти факультету української філології, групи УАФ-14, стали переможцями конкурсу наукових і творчих робіт: Деркач Ірина отримала диплом І ступеня у номінації «Наукове дослідження», Селецька Анастасія – диплом ІІ ступеня у номінації «Наукове дослідження», Пантело Катерина – диплом ІІ ступеня у номінації «Комп’ютерна презентація». Науковий керівник: кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та світової літератур Журба Світлана Степанівна.

2039