Кафедра української та зарубіжної літератур
Факультет Української філології

24 листопада в режимі онлайн відбулася підсумкова конференція з виробничої педагогічної практики магістрів факультету української філології., яка тривала в навчальних закладах міста з 18 вересня по 15 листопада 2020 року.
       Учасники заходу підсумували результати практики, обговорили проблеми організації процесу залучення студентів до самостійної творчої педагогічної діяльності в умовах, оптимально наближених до роботи за фахом, обмінялися враженнями. Методисти відзначили, що практиканти, успішно виконавши всі завдання виробничої педагогічної практики, підтвердили належний  рівень теоретичних знань, значно підвищили рівень практичних компетентностей фахівця, виявили ініціативність, відповідальність та креативність.
       Отже, виробнича педагогічна практика магістрів факультету української філології пройшла на належному рівні.

ТТТ Конференція з пед. практики магістрів