Кафедра української та зарубіжної літератур
Факультет Української філології

09 січня 2022 року на базі Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 118 відбувся постерний захист першого (міського етапу) Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Секцію «Безмежний світ літератури» очолила доктор філологічних наук, професор кафедри української та зарубіжної літератур  Дмитренко Вікторія Ігорівна. У роботі журі взяли участь викладачі кафедри (кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та зарубіжної літератур Журба Світлана Степанівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та зарубіжної літератур Коломієць Наталія Євгенівна).

МАН 1

У вітальному слові до учасників конкурсу Дмитренко Вікторія Ігорівна відзначила, що актуальність тематики представлених дослідницьких робіт засвідчує формування творчого покоління молодих науковців.  Члени журі наголосили, що захід сприяє заохоченню учнів до здійснення наукових досліджень, та побажали успіхів та плідної роботи всім учасникам наукового зібрання. Учасники конкурсу, використовуючи постери, у формі короткого повідомлення представили науковий апарат досліджень, хід та реалізацію проєктів. Результати постерного захисту засвідчили великий творчий потенціал учнівської молоді м.Кривого Рогу.

Зустріч відбулася в дистанційному форматі з дотриманням протиепідемічних норм.

МАН 2