Кафедра української та зарубіжної літератур
Факультет Української філології

   13 січня 2021 року доцент кафедри української та зарубіжної літератур Коломієць Наталія Євгенівна провела відкриту лекцію з курсу «Історія зарубіжної літератури» для студентів заочної форми навчання (гр. ЗУМЛ-19) з теми: «Своєрідність розвитку французької літератури 50-70-х рр. ХІХ ст.».  На занятті розкрито особливості соціокультурної ситуації у Франції означеного періоду, акцентовано на новаторських зрушеннях у прозі Г. Флобера, охарактеризовано діяльність митців-парнасців, визначено художню специфіку творчого доробку Ш. Бодлера.

Коломієць Н

 

   Під час лекції для покращення продуктивності освітньої діяльності з ураховуванням особливостей дистанційної роботи, застосовано комбінацію вербальних і невербальних кодів. Формуванню пізнавального інтересу студентів до навчального курсу сприяло інформаційне наповнення слайдів презентації з акцентом на візуальну форму дидактичного контенту різних видів наочності (малюнки, таблиці, фото, інформаційні блоки та ін.).

Коломієць Н. Є. 2

   За результатами обговорення викладачами кафедри, лекція була визнана як така, що проведена на високому науково-методичному рівні, відповідає робочій програмі та мета якої досягнута.

18106
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша