Кафедра української та зарубіжної літератур
Факультет Української філології

О 1

16-17 травня 2022 року на базі Криворізького державного педагогічного університету в онлайн режимі відбулась 3rd International Conference on History, Theory and Methodology of Learning (ICHTML 2022).
     Учасників конференції привітав ректор КДПУ Я.В. Шрамко.

о2

Модератори конференції: проректор з наукової роботи В.А.Гаманюк та професор кафедри інформатики та прикладної математики С.О.Семеріков.

о3

У конференції взяла участь кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та зарубіжної літератур Інна Онікієнко.
     На конференції порушувалися важливі проблеми збереження світу в умовах війни; глобальні екологічні проблеми; технології підготовки молоді для підприємницької діяльності з метою досягнення цілей сталого розвитку суспільства; збереження цілісності тіла людини. З’ясовувались нові аспекти сучасної освіти: еміграційні наміри учнів та студентів прикордонних регіонів Півдня України; комп'ютерні системи перекладу в освіті; проблеми розуміння художнього тексту, читання з розумінням.
     Колектив авторів І. Онікієнко, Л. Братченко, І. Мінтій, О. Чайка працювали над проблемою: «Дистанційне навчання для гуманітарних та соціальних наук: оцифровка та коучинг».

о4

З цієї проблеми було створено презентацію та виголошено доповідь.

о5

У представленому досліджені було запропоновано модель міжпредметних зв’язків, які забезпечують поєднання мовних, літературних та суспільно-економічних компетентностей. З’ясовувалися основні особливості дистанційного навчання саме для гуманітарно-суспільних наук. За результатами досліджень опитування студентів вищих навчальних закладів України відбулася обробка даних щодо переваг та недоліків дистанційного навчання.
     У досліджені подано приклади застосування хмарних сервісів та технологій під час змішаного навчання гуманітарно-суспільних дисциплін.

о6о7

о8о9