Кафедра української та зарубіжної літератур
Факультет Української філології

22 вересня 2022 року на кафедрі української та зарубіжної літератур відбувся між кафедральний семінар на тему: «Перспективи співпраці та наукової взаємодії». До участі у роботі семінару долучилися колеги з кафедри полоністики та перекладу Волинського національного університету імені Лесі Українки. Предметом розмови став Договір про співпрацю підписаний 2 вересня 2022 року між Криворізьким державний педагогічним університетом та Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

Модератор зустрічі – доктор філологічних наук, професор кафедри української та зарубіжної літератури Світлана Ковпік озвучила важливі для співробітництва напрямки: організація і проведення спільних наукових проєктів, семінарів, конференцій, обмін досвідом, академічний обмін педагогічними, науково-педагогічними працівниками в межах навчальних та наукових програм, рецензування наукових робіт і методичних матеріалів.

Нині кафедра активно співпрацює з Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна, Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка», Житомирським державним університетом імені Івана Франка.

Під час роботи семінару завідувачка кафедри полоністики та перекладу, доктор філологічних наук, професор Світлана Сухарєва розповіла про напрямки наукової роботи кафедри полоністики та перекладу Волинського національного університету імені Лесі Українки, запропонувала цікаві форми співпраці щодо реалізації напрямків спільної діяльності:

• академічний обмін педагогічними, науково-педагогічними і науковими працівниками в межах навчальних і наукових програм з метою здійснення педагогічної, науково-педагогічної й наукової роботи за напрямками, що представляють обопільне зацікавлення Сторін;
  • обмін студентами, магістрантами і аспірантами, створення умов для проходження практик;
  • організація та проведення спільних наукових досліджень, проєктів, семінарів, науково-практичних конференцій.

Учасники міжкафедрального семінару намітили важливі аспекти співпраці, висловили сподівання, що Договір буде результативним упродовж п’яти років.

изображение viber 2022 09 22 16 51 14 251изображение viber 2022 09 22 16 51 54 520

20141