Кафедра загальної та вікової психології
Психолого-педагогічний факультет

Молодіжні ініціативи - це завжди цікаво і захоплююче. Особливо тоді, коли ці ініціативи пропонують молоді лідери нашого міста. Локальна школа успіху (Кривий Ріг, 2020) була організована талановитим учнем Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 16 Ярославом Васильєвим, який як виявилося, серйозно налаштований стати студентом Криворізького державного педагогічного університету!

IMG 20201130 235753 788 1          Screenshot 20201201 004025 Instagram

Завзятий хлопець із сильною життєвою позицією вирішив об'єнати молодь у напрямку обговорення основних тем пов'язаних з успіхом та методами його досягнення. Проект для проактивної молоді став похідним від іншого великого проекту "Школа успіху" від Klitschko Foundation, яку Ярослав успішно закінчив у поточному навчальному році.

Викладач кафедри загальної та вікової психології Світлана Дрібас відгукнулася на пропозицію майбутнього абітурієнта виступити на даному заході у яксоті спікера по темі "Емоційне лідерство". Цей напрямок виявився для учасників актуальним і викликав значний інтерес.

20201129 130927 min         20201022 183629 min         200070100287 393002 min

На заході було представлено і інші актуальні для XXI століття теми. Зокрема, Владислав Дрібас (бізнес-тренер, директор ЦПО "Генезум") підняв тему раціонального мислення як запоруки успіху, а Євгеній Пантело (тренер в університеті "ПАТ Arcelor Mittal Кривий Ріг") розповів про управління сумнівами. Захід пройшов дуже вдало. Відбулися нові знайомства. Визначені нові змістовні акценти. Цікаво було всім і учасникам, і спікерам.