Анонси і оголошення
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

вебінари autumn24

Восени компанія Clarivate пропонує нові безоплатні україномовні ZOOM-вебінари з питань наукометрії. За умови присутності понад 90% основного часу вебінару передбачено отримання сертифіката учасника.

10:15–11:15

Тема. Згадуючи олімпіаду: здобутки наукові та спортивні

Тези. На вебінарі йтиметься про чемпіонів у спорті та в науці, їх спільні та відмінні риси. Буде визначено наукових чемпіонів у певній галузі, проведено наукометричні аналізи тем, установ, науковців, визначено лідерів; описано методику обрання кращої стратегії розвитку науки за допомогою Web of Science та InCites.

Research Smarter

10:15–11:15

Тема. Демонстрація ваших здобутків за допомогою профілів дослідників у Web of Science

Тези. Наукова спільнота зростає та ускладнюється, а дослідники, бібліотекарі, керівники університетів, спонсори й видавці потребують інструментів, які допоможуть їм виділитися та знайти правильних партнерів.

Профілі дослідників у Web of Science допомагають всебічно показати здобутки науковця — публікації, наукометричні показники, рецензії, редакторську роботу тощо — в одному профілі.

Приєднуйтеся до цієї сесії, щоб дізнатися більше про:

- авторів, їхні ідентифікатори та профілі дослідників у Web of Science;
- створення та верифікацію профілів дослідників.

Завдяки більшій видимості внеску дослідників, співробітники та партнери можуть швидше знаходити одне одного, а керівники можуть удосконалювати оцінку та аналіз досліджень.

31 жовтня

10:15–11:15

Тема. Підтримка відкритих дослідницьких ініціатив перевіреними процесами, даними та інструментами

Тези. Перехід до відкритих досліджень є ключовою тенденцією. Академічній спільноті потрібен доступ до надійних досліджень незалежно від моделі публікації. Науковці хочуть мати можливість прочитати повний текст статті в один клік, отримувати доступ до первинних даних, знати, що фінансування є відстежуваним та прозорим. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як у Clarivate підтримують цілі відкритих досліджень, поєднуючи ресурси, та як зробити процес наукових досліджень швидшим, надійнішим і прозорішим.

Розклад вебінарів — за покликанням.