Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

підведення підсумків 5

18 лютого 2020 р. відбулося підсумкове обговорення студентських робіт в межах І (відбіркового) етапу Всеукраїнської студентської  олімпіади з «Дизайну одягу». Тематику цьогорічної олімпіади  для молодих дизайнерів під назвою «Молодіжні колекції» підказала співпраця з колективом Криворізького навчально-виробничого центру, які виступили замовником створення майбутніми дизайнерами нашого вишу ескізів в номінаціях – «Спортивний одяг», «Джинсовий одяг», «Повсякденний одяг». Тому оцінювали творчі роботи викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну та представники Криворізького навчально виробничого центру спільно.

Художнє проектування костюма ставить своєю метою створення сучасного одягу, що відповідає всім вимогам моди, і є зручним та естетичним у використанні. Відповідно, творчі ескізи оцінювалися за такими критеріями: оригінальний авторський задум, індивідуальна манера подачі, емоційний вплив на глядача, форма майбутніх виробів, тонові і колірні варіанти вирішення костюма, оздоблення та декор.

За результатами конкурсу були відібрані кращі ескізи та розподілені призові місця.

І найголовніше – кращі ідеї студентів-дизайнерів будуть втілені вихованцями центру під час демонстрації на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України», який цього року відбудеться в Кривому Розі наприкінці квітня. Тож дочекаємося!!

підведення підсумків 4 підведення підсумків 7підведення підсумків 10підведення підсумків 9

Криворізький навчально-виробничий центр