Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

«Творчі пошуки-2017» – під таким гаслом на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв 29 травня 2017 року пройшов показ моделей одягу студентів 3, 4 та 5 курсу спеціалізації «Дизайн одягу та аксесуарів» спеціальності «Дизайн», в межах якого студенти-модельєри представили свої творчі роботи з дисциплін «Основи конструювання та моделювання одягу», «Проектування виробів із різних матеріалів».
Кожна з представлених на показі моделей одягу вирізнялася неповторним індивідуальним стилем, своїми особливостями крою і силуету, тканин і елементів декору. Юні модельєри продемонстрували знання практичних навичок конструювання та моделювання одягу і створили костюми та сукні, в яких декоративні та функціональні елементи були взаємопов'язані та створювали єдине ціле, розкривали образ моделі відповідно до їх задуму. Враховуючи сучасні тенденції та особливості застосування оздоблювальних елементів у процесі створення костюму, майбутні дизайнери одягу під керівництвом викладачів кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну канд. пед. наук Ємельової А.П. та канд. пед. наук Саприкіної Л.В. успішно втілили власні дизайнерські ідеї на практиці.
Також важливо і те, що студенти з ентузіазмом підхопили ідею організації та проведення такого показу і прийняли в ньому найактивнішу участь. Маємо сподівання (а так воно і буде!), що такий підсумковий показ студентських моделей стане традиційним на художньо-графічному відділенні і в майбутньому вийде далеко за межі не тільки факультету, але й університету!
Висловлюємо щиру подяку учасникам цього заходу – студентам та викладачам-керівникам. ТАК ТРИМАТИ!

показ 4

показ 1показ 2показ 3показ 9показ 10показ 11показ 12показ 13показ 14показ 15показ 16показ 5показ 8