Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

14 грудня 2024 р. відбувся відкритий захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти «магістр» зі спеціальності 014 «Середня освіта» (Образотворче мистецтво)  по кафедрі декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

Кушнерук Вікторія Русланівна. Тема кваліфікаційної роботи:«Оволодіння технікою ручної вишивки на гурткових заняттях з декоративно-прикладного мистецтва».  Науковий керівник: к.п.н., доцент Ємельова Анна Петрівна.

захист маг. ДПМ 11

Кваліфікаційна робота присвячена дослідженню традиційної української вишивки як складової декоративно-прикладного мистецтва, що є важливим елементом культурної спадщини України. У роботі аналізуються історичні аспекти розвитку вишивки, її регіональні особливості, символіка та роль у формуванні національної ідентичності. Особливу увагу приділено методикам оволодіння техніками ручної вишивки в системі позашкільної освіти, зокрема на гурткових заняттях. Практична частина кваліфікаційної роботи магістра представлена двома виробами - жіночою сорочкою декорованою ручною вишивкою бісером та творчою колаборацією з брендом @sirena_brand.ua шкіряною курткою з машинною вишивкою.
Для вишивки було обрано колоски пшениці, як давній символ, що в українській культурі уособлює життя, добробут і здоров’я. Він є атрибутом землі й матінки-природи, який традиційно використовується для заклику родючості та багатства. Вишиваючи колоски на одязі, люди бажали його власнику процвітання та плідності.

захист маг. ДПМ 8

захист маг. ДПМ 9

захист маг. ДПМ 12

захист маг. ДПМ 10

захист маг. ДПМ 7

 

Волощенко Карина Станіславівна. Тема кваліфікаційної роботи:"Формування вмінь створювати навчальне забезпечення за допомогою інноваційних технологій". Науковий керівник: старший викладач Школяр Андрій Вікторович.
У кваліфікаційній роботі досліджено роль інноваційних технологій та їх впровадження у навчальний процес. Робота передбачає аналіз основних інструментів та технологій, які сприяють створенню ефективного навчального забезпечення, а також розробку рекомендацій щодо вдосконалення методик підготовки фахівців у цій галузі. Такими інструментами є мобільний додаток для студентів, із навчальними матеріалами та завданнями для самоперевірки, впровадження цифрового посилання у друкованих виданнях та презентаціях на мобільний застосунок для покращення освітнього процесу у Вищому навчальному закладі. Описано послідовність створення мобільного застосунку та створення цифрового посилання на завдання через популярні сайти.

захист маг. ДПМ 29

захист маг. ДПМ 14

захист маг. ДПМ 26   захист маг. ДПМ 25 

захист маг. ДПМ 20

 

 

 

28565
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31