Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Херсон 8

Вдалою та результативною виявилась цьогорічна участь студентів-дизайнерів у V Всеукраїнському студентському конкурсі книжкового знаку пам’яті Фелікса Кідера, що традиційно проходив у м. Херсон на базі кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету з 5 по 9 листопада 2018 року. Тищенко Денис (І курс), Градова Ганна та Нечепоренко Валерія (ІІ курс), Мошкова Ганна (ІІІ курс), Демченко Ольга та Цирдя Анастасія (ІV курс) за участь у конкурсі всі отримали дипломи учасників (науковий керівник:  ст. викладач кафедри ДПМ та дизайну Школяр А.В.).

Грамотою від Херсонської обласної молодіжної організації Центр креативної творчості «БУМІДЕЙ» за подачу художнього образу нагороджено Нечепоренко Валерію.

Херсон 3

Дипломом ІІІ ступеню в номінації «Екслібрис, присвячений Михайлу Жуку» та заохочувальним подарунком від ректора ХНТУ, доктора технічних наук, професора Бардачова Ю.М нагороджено Цирдю Анастасію.

Херсон 4

Дипломом за І місце в номінації «Екслібрис, присвячений Олександру Довженку» від Херсонської торгово-промислової палати (президент Остроумова В.В.) нагороджено Тищенко Дениса.

Херсон 5 Херсон 6

Окрім цього, ректорат ХНТУ надіслав Подяку на адресу творчого колективу Криворізького державного педагогічного університету за плідну співпрацю в конкурсі та за підтримку ідеї відродження культури книжкового знаку.

Херсон 7

Вітаємо учасників, керівника та всіх нас з цією перемогою!

Нагородження студентів відбудеться під час посвяти в дизайнери 23.11.18 р. на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв о 13.30.

Херсон 9

Херсон 1