Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

конф

26-27 листопада 2020 р. кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну проведено онлайн у форматі zoom конференції ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми формування естетичної культури майбутніх дизайнерів», присвячену 90-річчю заснування Криворізького державного педагогічного університету.

На відкритті конференції від ректорату Криворізького державного педагогічного університету з вітальним словом та побажанням плідної роботи виступила проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Гаманюк Віта Анатоліївна.

Розпочав пленарне засідання д.п.н, доцент, завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Томашевський В.В. з доповіддю на тему «Вплив естетичної культури на особливості фахової підготовки майбутніх дизайнерів на прикладі Криворізького державного педагогічного університету».

Також із змістовними та цікавими доповідями на пленарному засіданні виступили: доктор мистецвознавства, професор кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України Одрехівський Р. В. (Національні традиції та розвиток дизайну в Галичині (перша половина ХХ століття)); кандидат педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Бабенко Л.В. (Художній аспект естетичного виховання майбутніх дизайнерів); доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики технологічної освіти Криворізького державного педагогічного університету Яковлєва В.А. (Формування естетичної культури майбутніх учителів трудового навчання та технологій засобами дизайн-освіти); кандидат соціологічних наук, доцент, завідувачка кафедри графічного дизайну Київського національного університету культури і мистецтв Удріс-Бородавко Н. С. (Дизайн в Україні ХХІ ст.: переосмислення естетики традиційного мистецтва в контексті формування унікальних форм).

Продовжили свою роботу учасники конференції на секційних засіданнях. За результатами роботи конференції планується видання  матеріалів тез доповідей науковців, пошукувачів, викладачів мистецьких шкіл міста. zoom 0.mp4 snapshot 00.53.13.053  zoom 0.mp4 snapshot 00.00.39.550

zoom 0.mp4 snapshot 00.42.57.120  zoom 0.mp4 snapshot 00.47.38.800

скрин 1 томаш min  скрин 2 томаш min