Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Напередодні, 29 квітня 2017 року у стінах Криворізького педагогічного відбувся День майбутнього студента, у якому взяли участь учні 9-11 класів міста та регіонів. Із 5 запропонованих маршрутів Криворізького педагогічного кожен майбутній абітурієнт обирав станції собі до душі, за вміннями, здібностями або захопленнями. Цікавим та насиченим виявився мистецький маршрут для майбутніх абітурієнтів, закоханих у ріновиди образотворчості. Розгорнута у вестибюлі головного корпусу виставка пейзажів та сюжетних картин стала свідченням можливостей виразу своїх творчих задумів за допомогою пензля та олівця, а майстер-класи від  викладачів кафедри образотворчого мистетцтва І.О.Красюк та А.Д.Труфкіна доповнили цю феєрію. Справжнім чарівництвом став для зацікавлених учнів промо-ролик "Факультет мистецтв запрошує", в якому на очах присутніх дійсність, малюнки та дизайн-проекти перетворювалися й оживали... Довершила це дійство лекція викладача кафедри ДПМ та дизайну Пляко Д.А., яка розширила грані сприйняття дизайну для майбутніх абітурієнтів з історії його виникнення, основних завдань та сучасних напрямів та тенденцій розвитку.

День мабутнього студента 5

Заключною станцією мистецького маршруту стало відвідування художньо-графічного відділення факультету мистецтв, ознайомлення з обладнаними та оздобленими інтер'єрами корпусу, де у всій красі перед глядачами предстали чарівні образи та форми. Від всього художньо-графічного відділення кафедра декоративно-прикладного мистецтва звертається до тих, хто прагне чудес: Знайте, чарівна паличка для прекрасного перевтілення себе і навколишнього світу знаходиться САМЕ У НАС!

День мабутнього студента 3

День мабутнього студента 1