Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

 Показ А 6

07 жовтня 2017 року відбувся показ колекції «Осінь-Зима 2018» та зустріч з відомим українським дизайнером Andre Tan в торгівельно-розважальному центрі «Сонячна Галерея». Студенти спеціальності "Дизайн одягу та аксесуарів", на чолі зі старшим викладачем кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, кандидатом педагогічних наук Ємельовою А.П., охоче долучилися до цієї події.

Andre Tan розповів про останні модні тенденції цього сезону та секрети створення стильних луків на всі випадки життя. Майбутні дизайнери одягу нашого університету мали змогу поглибити свої знання з fashion індустрії, переглянути колекцію та отримати автограф від відомого дизайнера.

Зазначимо, що кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну вже тривалий час здійснює підготовку фахівців зі спеціальності «Дизайн», зокрема за спеціалізацією «Дизайн одягу та аксесуарів». Де студенти вивчають такі дисципліни зі спеціалізації: «Основи конструювання та моделювання одягу», «Технологія обробки деталей одягу», «Народні ремесла в декорі костюму», «Комп’ютерні технології в проектуванні одягу», «Дизайн аксесуарів», «Методика дизайн проектування колекцій».

Програмою дисципліни «Методика дизайн-проектування колекцій» передбачено ознайомлення студентів з відомими дизайнерами України та зарубіжжя, а також створення власної, авторської колекції одягу. Студенти нашої кафедри брали участь у різноманітних конкурсах з проектування та моделювання одягу, а саме «Битва модельєрів» (м. Львів); «Печерські каштани» (м. Київ) та fashion-ілюстрації  (м. Херсон).

Бажаємо майбутнім дизайнерам натхнення, креативних пошуків та успіхів у творчій діяльності!

 

Показ А 10

Показ А 3Показ А 5Показ А 4Показ А 7Показ А 8

Показ А 9Показ А 2

2687
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28