Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Впродовж більш ніж трьох десятків років кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну (до 2007 року "кафедра графіки та декоративно-прикладного мистецтва") існує в складі художньо-графічного відділення (до 2005 року художньо-графічного факультету) Криворізького державного педагогічного університету. На вимоги часу підготовка студентів завжди здійснювалася відповідно до попиту суспільства та висококваліфікованих фахівців в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, які володіють улюбленим ремеслом, методикою роботи та вміють практично застосовувати свої знання.

На сьогодні, як ніколи раніше, сучасне соціокультурне та культуротворче середовище вимагає від майбутнього фахівця (дизайнера, педагога) знаходити, насамперед, практичне застосування своїм знанням та навичкам.

Курс кафедри ДПМ та дизайну спрямований на прикладний характер отриманих знань  - це якісно новий рівень професійної підготовки, який пропонується майбутнім студентам за спеціальностями "Дизайн" (спеціалізації: "дизайн графічний", "дизайн одягу", "дизайн середовища") та "Образотворче мистецтво" (спеціалізація: "декоративне мистецтво").

Шановний абітурієнте! Кафедра ДПМ та дизайну пропонує твоїй увазі відеосюжет про життя і діяльність кафедри, її досягнення і прагнення вдосконалюватися! Приходь і отримай те, про що ти мрієш! Будь в команді професіоналів!

Відеосюжет https://drive.google.com/open?id=1aC7RHV6FjQzg4-SzcYW-WIDIT2MKLxVO