Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

фото

Днями на художньо-графічне відділення факультету мистецтв завітали юні художники з Комунального позашкільного міського навчального закладу «Криворізька міська художня школа №3», які жваво цікавилися чим живе відділення та його здобутками на сьогоднішній день. Зокрема метою їх відвідин було якомога більше дізнатися про спеціальність «Дизайн», що функціонує на художньо-графічному більше десяти років та про переваги навчання за цією спеціальністю саме в рідному місті. Подорожуючи коридором та навчальними аудиторіями кафедри ДПМ та дизайну, учні по черзі приміряли на себе чи то професію графічного дизайнера, або дизайнера одягу, чи дизайнера інтер’єру, із задоволенням фотографуючись на тлі уподобаних ними дизайнерських проектів та ставлячи хвилюючі їх питання. Гідами цієї захоплюючої пригоди стали викладачі кафедри доц. Томашевський В.В. та ст. викл. Ємельова А.П., які розповіли про тонкощі такої цікавої та привабливої дизайнерської справи.

І хоча до закінчення школи ще залишається більш, аніж два роки, але сподіваємося, що таке знайомство стане визначальним у виборі майбутнього життєвого шляху. Ну а ми, чекаємо на Вас!

гостях у худграфа 4  гостях у худграфа 14

гостях у худграфа 16  гостях у худграфа 15

гостях у худграфа 5   гостях у худграфа 6  гостях у худграфа 7   гостях у худграфа 13

гостях у худграфа 2  гостях у худграфа 3