Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Саприкіна муз.Синиці 4

4 березня 2020 року студенти першого курсу художньо-графічного відділення факультету мистецтв спеціальності «Дизайн» на чолі з куратором Саприкіною Л. В. відвідали музей-квартиру заслуженого художника України Григорія Синиці.

Майбутні дизайнери отримали нові непересічні враження, багато дізналися про митця, який натхненно працював разом із народними майстрами та започаткував новий напрям українського живопису – «українську колористичну школу». На честь  відродження української колористичної школи у 1992 році Григорій Іванович Синиця стає лауреатом державної нагороди – Шевченківської премії, найвищої в Україні творчої відзнаки за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва.

Студенти на власні очі побачили цілий ряд унікальних картин художника, а також познайомилися із оригінальною технікою флоромозаїки, над якою Г. І. Синиця працював після Другої світової війни.

изображение viber 2020 03 04 19 50 13
изображение viber 2020 03 04 21 16 55 min