Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

заголовне min

Нещодавно, 22 та 23 червня 2020 року відбулися захисти кваліфікаційних проєктів студентів 4 курсу спеціальності 022 Дизайн на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв. Головою Екзаменаційної комісії відповідно до наказу призначено кандидата педагогічних наук, професора кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Кропивницького державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Бабенка Л.В., постійними членами комісії – Гаманюк В.А., доктора педагогічних наук, професора, проректора з наукової роботи КДПУ; Ейвас Л.Ф. кандидата педагогічних наук, доцента, заступника декана факультету мистецтв; керівників кваліфікаційних проєктів, присутніх під час захисту.

Тематика кваліфікаційних проєктів, що розроблялася студентами в ході її практичного втілення, залишилася в повній мірі відповідною практичному втіленню дизайнерських ідей – курсу, який сповідує кафедра ДПМ та дизайну останні 3-4 роки. Це надало змогу вирішувати нагальні питання поліпшення власної матеріальної бази кафедри та надати професійну дизайнерську допомогу іншим кафедрам університету в оформленні їх навчальних кабінетів та лабораторій.

Нагадаємо, шо більшість кваліфікаційних проєктів було включено до Плану координаційної роботи Художньої ради Криворізького державного педагогічного університету з виконання художніх, проєктних та художньо-конструкторських робіт з зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів університету на 2019 – 2020 н. р., а їх реалізація відбувалася за активної підтримки ректорату університету.