Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

загальне фото

17 червня 2021 р. відбувся перший день захисту кваліфікаційних проєктів студентів першого бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності 022 «Дизайн». Атестація здійснювалася відкрито і гласно у 103 аудиторії художньо-графічного відділення факультету мистецтв.

Головою Екзаменаційної комісії відповідно до наказу призначено кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва КДПУ Красюк І.О., постійними членами комісії – Гаманюк В.А., доктора педагогічних наук, професора, проректора з наукової роботи КДПУ; Ейвас Л.Ф. кандидата педагогічних наук, доцента, заступника декана факультету мистецтв; керівників кваліфікаційних проєктів, присутніх під час захисту.

Кваліфікаційні проєкти передбачали розв’язання складної спеціалізованої задачі або практичної проблеми в сфері дизайну, вирізнялися оригінальністю, креативністю та високим рівнем виконання.

Гаркуша Є. Концептуальний дизайн-проєкт оформлення аудиторії № 405 «Основи зовнішньої реклами». Науковий керівник: ст. викл. Школяр А.В.

Гаркуша 1  Гаркуша

Аксьонова О. Проєкт оформлення аудиторії № 405 «Основи зовнішньої реклами». Науковий керівник: ст. викл., к.пед.н. Саприкіна Л.В.

Аксьонова 2  Аксьонова 1

Гусарева А. Дизайн-проєкт графічного оформлення частини приміщення комп’ютерного класу кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну. Науковий керівник: доц., к.пед.н. Марченко А.А.

Гусарева 2 Гусарева 1

Куделя І.Проєкт дизайн-графічного оформлення лівої частини I поверху головного корпусу КДПУ. Науковий керівник: доц., к.пед.н. Ейвас Л.Ф.

Куделя 1  Куделя 2

Нестеренко А. Комплексний дизайн-проєкт стендового оформлення лівої частини I поверху головного корпусу КДПУ. Науковий керівник: доц., к.пед.н. Ейвас Л.Ф.

нестеренко 1   Куделя Нестеренко

Бабаян К. Комплексний проєкт тематичної аудиторії. Науковий керівник: викл. Пікущий О.І.

Бабаян 4 Бабаян 2

Щетиніна А. Комплексний проєкт тематичної аудиторії. Науковий керівник: доц., к.пед.н. Марченко А.А.

Щетинина 1  Щетинина 4

Гатілова М. Дизайн функціональної декоративної решітки для інтер’єру приміщення. Науковий керівник: викл. Пікущий О.І.

Готилова 1  Готилова 2

Нестеренко А.В. Проєктування й виготовлення в матеріалі набору квіткових вазонів. Науковий керівник: ст. викл. Школяр А.В.

Нестеренко А 1   Нестеренко А 2

Градова А. Графічна інтерпретація і стендове оформлення центральної частини навчальної аудиторії № 311. Науковий керівник: викл. Пікущий О.І.

Градова 1  Градова 14

Арнаут А. Проєктування комплекту сучасного жіночого одягу. Науковий керівник: ст. викл., к.пед.н. Саприкіна Л.В.

Арнаут 1  Арнаут 11

Пуц Ю. Розробка колекції одягу авторського бренду. Науковий керівник: ст. викл., к.пед.н. Ємельова А.П.

Пуц 2  Пуц 3

Пуц 7 Пуц 17

Вітаємо випускників із успішним захистом, бажаємо творчих успіхів у подальшій  професійній діяльності!