Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

27 квітня 2017 року вперше на Україні буде відзначатися професійне свято День дизайнера. Для популяризації національного дизайну Спілка дизайнерів України виступила з ініціативою про оголошення конкурсу на кращу листівку до Дня дизайнера, і закликала прийняти активну участь у всеукраїнській акції «Привітай всю Україну – від Президента до сусіда».

Криворізький осередок Спілки дизайнерів України та кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну активно долучилися до цієї акції і провели конкурсний відбір на кращу листівку серед студентів спеціальності «Дизайн». За результатами відбору було представлено виставку розробок вітальних листівок, відібрано кращі зразки, а переможці мали можливість особисто привітати керівництво нашого університету зі своїм майбутнім професійним святом. Ними виявилися студентки 4 курсу спеціальності Зиміна Ірина, 3 курсу – Трач Владислава та 2 курсу – Демченко Ольга.

Вітальні листівки зі святом Дня дизайнера та щирі побажання спільної співпраці в справі популяризації ідей дизайн-освіти отримав ректорат університету: ректор КДПУ, професор Шрамко Я.В., в.о. першого проректора Остроушко О.А., в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Лисечко В.П., проректор з наукової роботи Гаманюк В.А., голова первинної профспілкової організації КДПУ Бурман Л.В.

27 квітня – день ДИЗАЙНУ в Україні!

диз 1

диз 2диз 3диз 4адиз 4диз 5диз 6диз 7диз 9диз 8