Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Захисти кваліфікаційних проєктів

Графічний диайнДизайн одягуДизайн средовища

8 та 9 червня 2022 р. відбулася атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 022 Дизайн за освітньо-професійними програмами "Графічний дизайн", "Дизайн одягу" та "Дизайн середовища" у формі публічного захисту кваліфікаційного проєкту.

Захист кваліфікаційних проєктів проходив у дистанційній формі для студентів, які знаходяться поза межами України. Всі інші, захищали роботи очно в 314 аудиторії художньо-графічного відділення факультету мистецтв.

Екзаменаційна  комісія працювала у складі: голова комісії -  Красюк І.О.,  завідувач кафедри образотворчого мистецтва, к.пед.н.; постійні члени комісії  - Гаманюк В.А., проректор з наукової роботи КДПУ, д.пед.н., професор; Ейвас Л.Ф. -  в.о декана факультета мистецтв, к.пед.н., доцент; керівники кваліфікаційних проєктів (члени ЕК під час захисту студентів, яких вони підготували) - Ємельова А.П., в.о. завідувача кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну,  к.пед.н.; Марченко А.А.,  доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к.пед.н.; Школяр А.В., ст. викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну;    Саприкіна Л.В.,  ст. викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну; к.пед.н.,  Щербина В.Г., доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к.пед.н.; Пікущий О.І.,  викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

День 1. 08.06.2022 р.

Феденко Еліна Сергіївна. Тема: " Дизайн-проєкт зовнішнього інформаційно-іміджевого комплексу (комплексний диплом)". Керівник:  доц., к.пед.н. Ейвас Л.Ф.

феденко

Феденко планшет

Сусол Анна Борисівна. Тема: "Дизайн-проєкт візуальних комунікацій", керівник: доц., к.пед.н. Марченко А.А.

сусол

сусол А11

Куртасова Дарія Олександрівна. Тема: " Комплексне оформлення фірмового стилю закладу громадського харчування Викл.
Пікущий О.І.

куртасова

Куртасова

Граничник Марія Михайлівна. Тема: "Дизайн-проєкт зовнішнього інформаційно-іміджевого комплексу (комплексний диплом)". Керівник:  ст. викл. Школяр А.В.

граничник

граничник1

Смірнова Анастасія Сергіївна. Тема: "Проєктування виробу навчально-методичного призначення для майстерні «Матеріалознавство».

Керівник: доц., к.пед.н. Щербина В.Г.

смірнова

смірнова 1

Бережна Аліна Сергіївна. Тема: "Проєктування сучасних інформаційних стендів художньо-графічного відділення". Керівник: викл.
Пікущий О.І.бережна

Язловецька Аліна Андріївна. Тема: "Дизайн-проєкт оформлення декоративних елементів у просторі". Керівник: ст. викл.
Школяр А.В.

Язловецька
язлpng

Фірман Катерина Сергіївна. Тема: "Дизайн-проєкт створення декоративно-інформаційних елементів в інтер’єрі навчального приміщення Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 28". Викладач: Доц., к.пед.н. Марченко А.А.

Фірман Кjpg

фирман Шелест Лілія Валеріївна. Тема: " Створення декоративних елементів в інтер’єрі". Керівнк: ст. викл. Школяр А.В.Шелест

шелест2

Плясоха Єлизавета Анатоліївна. Тема: "Візуальні комунікації в інтер’єрі". керівник: дДоц., к.пед.н. Марченко А.А.

IMG 20220608 134437
ПлясохаДробишева Карина Сергіївна. Тема: "Розробка дизайн-проєкту графічного оформлення кабінетів головного корпусу". Керівник: ст. викл. Школяр А.В.ДробишеваДробишева К планшет

загальне

День 2. 09.06. 2022 р.

В’юн Любомир Костянтинович. Тема: "Концептуальний дизайн-проєкт корпоративної айдентики". Керівник: ст. викл. Школяр А.В.Вьюн Л

Любомир

Єршова Анастасія Сергіївна. Тема: "Проєктування періодичного друкованого видання". Керівник: ст. викл., к.пед.н. Саприкіна Л.В.

Єршова

Єршова планшет

Кольчиба Анжеліка Анатоліївна. Тема: "Розробка оригінал-макету арт-книги". Керівник: доц., к.пед.н. Марченко А.А.

Кольчиба

кольчиба проєкт

Кучерявенко Софія Олегівна. Тема: "Розробка дизайну поліграфічного видання тематичного номеру альманаху «Саксагань». Керівник: викл. Пікущий О.І.

Кучерявенко

кучерявенко пл

Кушнір Владлена Юріївна. Тема: "Дизайн-проєкт корпоративної рекламної продукції". Керівник: доц., к.пед.н. Марченко А.А.

Кушнір

кушнір планшет

Максименко Ольга Дмитрівна. Тема: "Розробка персонажа до візуальної гри". Керівник: викл. Пікущий О.І.

Максимнко

Максименко планшет

Тінькова Маргарита Сергіївна. Тема: "Дизайн-проєкт фірмового стилю магазину". Керівник: ст. викл., к.пед.н. Саприкіна Л.В.

Тінькова

Тіькова планшет

Мозга Оксана Юріївна. Тема : "Розробка та оформлення декоративних елементів для інтер’єру ". Керівник: доц., к.пед.н. Ейвас Л.Ф.

мозга

Мозга планшет

Дрок Олена Романівна. Тема: "Проєктування колекції молодіжного одягу ". Керівник: ст. викл., к.пед.н. Ємельова А.П.

Дрок

Дрок пл

Відео

Косяк Анна Олексіївна. Тема: "Проєктування колекції жіночого одягу з використанням корсетів". Керівник: ст. викл., к.пед.н. Ємельова А.П.

Косяк А

дипломт банер1

Відео

Павленко Аліна Володимирівна . Тема: "Дизайн-проєктування костюма для косплея". Керівник: ст. викл., к.пед.н. Ємельова А.П.

Павленко

Павленко пл

Голова, члени атестаційної комісії і увесь колектив кафедри декоративно-приладного митецтва та дизайну  вітають випускників-бакалаврів!

Дякуємо за продуктивну працю, наполегливість і натхнення у навчанні та бажаємо непохитної віри у свій успіх та нових звершень!

загальне фото20221

19521