Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

УКРАЇНА НЕЗЛАМНА І НЕЗАЛЕЖНА! Саме такою її бачать студенти нашого університету. Майбутні дизайнери долучилися до розробки тематичних творчих робіт присвячених Дню Незалежності України!

оир   Цилінська  ооо

Серія плакатів. Автор - Цилінська Валерія, студентка групи ГД-19. Керівник: Школяр А.В.

1Волощенко 2Волощенко 3Волощенко

Волощенко К

Серія плакатів. Автор - Волощенко Карина, студентка групи ГД-19. Керівник: Школяр А.В.

Гудаченко1 Гудаченко 4

Гудаченко 3

Ансамбль одягу "Нескорена". Автор- Гудаченко Анастасія, студентка групи ДО-19. Керівник: Ємельова А.П.

Лях Анастасія Лях А. 2

Постер "Pray for Ukraine". Автор -Лях Анастасія, студентка групи ГД-19. Керівник: Школяр А.В.

Бондар Аjpg

Постер "Віра в майбутнє". Автор -Бондар Андрій, студент групи ГД-19. Керівник: Школяр А.В.

1 серія 1

Серія плакатів. Автор - Куліш Юлія, студентка групи ГД-19. Керівник: Школяр А.В.

19895